Watsons Diadarmine iPhone XR Çekilişi

Watsons Diadarmine iPhone XR Çekilişi kapsamında Apple marka iPhone, iPad ya da iPods ürünlerinden birini kazanabilirsiniz. Nasıl mı? Çekilişe dair detaylar yazımız içerisinde yer almaktadır. İşte o detaylar… Çekiliş sonucu https://www.ocekilis.com/watsons-diadarmine-iphone-xr-cekilis-sonucu/ linkinde yer almaktadır.

Çekilişe nasıl katılabilirim?

Yıl sonuna yani Aralık 2019 tarihine kadar ülke genelinde bulunan Watsons mağazalarından yapacağınız Türk Henkel Kimaya Sanayi markasına ait Diadarmine ürünlerinden tek seferde 20 TL ve katları tutarında alışveriş yapıp; Qumpara uygulamasına ad, soyad, adres, telefon numarası bilgileriniz ile kayıt olup ardından da yaptığınız alışverişin fişinin net olarak; tamamının görüntülenebilir şekilde sisteme yükleyip gönderen kişiler çekiliş hakkı kazanacaktır. Fiş üzerinde yer alan her 20 TL’lik Diadarmine ürünü için 1 adet çekiliş hakkı verilir.

Çekiliş sonucunda ne hediye kazanabilirim? 

1 kişi iPhone XR 128GB Akıllı Telefon,

3 kişi iPad Mini 128GB Wi-Fi Tablet,

10 kişi AirPods 2. Nesil ve Kablosuz Şarj Kutusu kazanacaktır.

Toplamda 14 kişi ödül kazanacaktır. 

Çekiliş ne zaman yapılacak?

14 Ocak 2020 tarihinde noter huzurunda çekiliş gerçekleştirilecektir. Çekilişin sonucu 20 Ocak 2020 tarihinde Takvim Gazetesinde ve sitemizde (ocekilis.com) yayınlanacaktır. Bu tarihte sitemize giriş yaparak; çekiliş sonucundan haberdar olabilirsiniz.

Watsons Diadarmine iPhone XR Çekilişi kapsamında diğer detaylar?
  • İkramiyenin teslim edilebilmesi için; fiş aslının ibrazı zorunludur. Sisteme gönderdiğiniz her alışveriş fişinin saklanmasını öneririz.
  • Çekilişe katıldıktan sonra; yaptığınız iptal & iade işlemleri dikkate alınacaktır.
  • Çekilişe 18 yaşından küçük kişiler katılım sağlayamaz. Çekilişe katılıp, ödül kazansa dahi ödülü verilmez.
  • KDV ve ÖTV vergileri dışında bulunan diğer vergi ve yasal yükümlülükler talihliler tarafından karşılanır.
  • Çekilişe dair diğer detaylı bilgiler için Qumpara uygulamasında bulunan kampanya detaylarını inceleyebilirsiniz. Ayrıca var ise sorularınız için de firmanın müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek destek rica edebilirsiniz.

Sitemizde yer alan diğer çekiliş kampanyalarına https://www.ocekilis.com/guncel-cekilisler/ linki üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca katıldığınız bir çekilişin sonuçlarını öğrenmek için https://www.ocekilis.com/cekilis-sonucu linkini inceleyebilirsiniz. Ocekilis.com olarak; yasal izinleri alınan, kamuoyuna açıklanmış bilgileri yayınlıyoruz. Çekilişler ile ilgili herhangi bir ilgimiz bulunmamaktadır. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir