Vodafone iPhone XR Çekilişi

Vodafone iPhone XR Çekilişi kapsamında iPhone XR ödülü kazanacak 3 kişiden birisi siz olabilirsiniz. Peki nasıl mı? İşte çekilişe dair detaylar yazımız içerisinde yer almaktadır…

Çekilişe nasıl katılabilirim?

17 Şubat 2020 tarihine kadar vodafone.com.tr, Vodafone Yanımda ya da Vodafone internet kanallarından yapılacak 30 TL ve katları TL yüklemesi yapan kullanıcılar çekilişe katılabilecektir. Her 30 TL’lik TL yükleme yüklemesi için 1 adet çekiliş hakkı verilir.

Çekiliş sonucunda ne hediye kazanabilirim? 

3 kişi iPhone XR 64 GB Black Akıllı Telefon kazanacaktır.

Çekiliş ne zaman yapılacak?

26 Şubat 2020 tarihinde çekiliş noter huzurunda halka açık olarak gerçekleştirilecektir. Çekilişin sonuçları ise 28 Şubat 2020 tarihinde sitemizde (ocekilis.com) ve Milliyet Gazetesinde yayınlanacaktır. Sitemizi takip ederek çekiliş sonucundan haberdar olabilirsiniz.

Vodafone iPhone XR Çekilişi dahilinde diğer detaylar?

Kampanya bireysel faturasız Vodafone kullanıcılarına özel olmaktadır. Faturalı kullanıcılar yararlanamaz.

Kampanya tarihleri dahilinde hattını kapatan kişiler ödül kazanamaz.

Talihliler ne kadar talihli olsa da birden fazla ödül kazanamaz.

18 yaşından küçük kişiler ile Vodafone ve Yeni Markera Çekiliş çalışanları çekilişe katılamaz. Çekilişe katılıp ödül kazanması halinde ödülü teslim edilmez.

KDV ve ÖTV vergileri dışında bulunan diğer vergi ve yasal yükümlülükler talihliler tarafından karşılanır.

14 Mart 2020 tarihine kadar asil talihliler, 29 Mart 2020 tarihine kadar ise yedek talihliler kimlikleri ile birlikte Yeni Markera Çekiliş firmasına başvurması gerekmektedir. Bu tarihe kadar başvuru yapmayan kişiler ödül kazanamaz.

Sitemizde yer alan diğer çekiliş kampanyalarına https://www.ocekilis.com/guncel-cekilisler/ linki üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca katıldığınız bir çekilişin sonuçlarını öğrenmek için https://www.ocekilis.com/cekilis-sonucu linkini inceleyebilirsiniz. Ocekilis.com olarak; yasal izinleri alınan, kamuoyuna açıklanmış bilgileri yayınlıyoruz. Çekilişler ile ilgili herhangi bir ilgimiz bulunmamaktadır. 

Vodafone iPhone XR Çekilişi” için bir yorum

  • Ocak 25, 2020 tarihinde, saat 8:52 pm
    Permalink

    Vodafone Uygulaması Üzerinde Pek Açıklayıcı Açıklamalar Bulamamıştım. Buradan Baya Bilgi Edindim. Favori Sitelerimin Arasına Ekledim Bile. 🙂

    Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir