Vodafone Hediye Çarkı Çekilişi

Vodafone Hediye Çarkı Çekilişi dahilinde BMW 2020 model otomobil, Vespa motosiklet ya da 600 ödülden birisi sizin olabilir. Peki nasıl mı olacak diyorsunuz. Çekilişe dair detaylar yazımız içerisinde yer almaktadır. İşte o detaylar…

Çekilişe nasıl katılabilirim?

Çekilişe katılım sağlayabilmek için; 29 Mart 2020 tarihine kadar ülkemiz genelinde bulunan tüm operatörlerin müşterileri Vodafone Yanımda mobil uygulamasını indirerek, ardından uygulamaya kayıt olup; ad, soyad, adres ve telefon bilgilerini girip Fırsatlar Dünyası bölümünde bulunan çarkı çevirerek çekiliş hakkı kazanacaktır. Vodafone müşterileri çarkı çevirdikleri her hafta 1 adet çekiliş hakkı kazanırken, diğer operatör firmalarının müşterileri ise kampanya süresince 1 adet çekiliş hakkı kazanacaktır.

Çekiliş ne zaman yapılacak?

15 Nisan 2020 tarihinde noter huzurunda halka açık olarak çekiliş gerçekleştirilecektir. Çekilişin resmi sonuçları da 20 Nisan 2020 tarihli Milliyet Gazetesinde ve sitemizde (ocekilis.com) yayınlanacaktır. İlgili tarihte sitemizi kontrol ederek çekiliş sonucundan haberdar olabilirsiniz.

Vodafone Hediye Çarkı Çekilişi kapsamında diğer detayları söyleyebilir misiniz?

Çekiliş sonucunda bir talihli birden fazla ödül kazanamaz.

Çekilişe katılan kişilerin beyan ettiği ad, soyad ve GSM numarası bilgilerinden birinin eksik olması halinde çekiliş hakkı verilmeyecektir. Bilgilerin doğruluğu katılımcıların sorumluluğunda olmaktadır.

5 Mayıs 2020 tarihine kadar asil talihliler, 20 Mayıs 2020 tarihine kadar ise yedek talihliler kimlikleri ile birlikte Yeni Markera Çekiliş firmasına başvuruda bulunmaları gerekir. Bu tarihlere kadar başvuru yapmayan kişiler ödüllerini alamaz.

KDV ve ÖTV vergileri dışında bulunan diğer vergi ve yasal yükümlülükler talihliler tarafından karşılanır.

Vodafone hattı aktif olmayan yahut da kısıtlı olan kullanıcılar çekilişe katılım sağlayamaz. Ayrıca kampanya tarihleri arasında çekilişe katılarak, hattını kapatan kişilerin de çekiliş hakkı iptal olur.

Çekilişe Vodafone ile Yeni Markera Çekiliş firmalarının çalışanları, birinci derecede olan yakınları ile 18 yaşından küçük kişiler katılamayacaktır. Kurumsal aboneler çekilişe katılamaz. Eğer bu çekilişe katılamayacağı belirtilen kişiler çekilişe katılıp ödül dahi kazansa ödülü teslim edilmez.

Sitemizde yer alan diğer çekiliş kampanyalarına https://www.ocekilis.com/guncel-cekilisler/ linki üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca katıldığınız bir çekilişin sonuçlarını öğrenmek için https://www.ocekilis.com/cekilis-sonucu linkini inceleyebilirsiniz. Ocekilis.com olarak; yasal izinleri alınan, kamuoyuna açıklanmış bilgileri yayınlıyoruz. Çekilişler ile ilgili herhangi bir ilgimiz bulunmamaktadır. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir