Vakıf Emeklilik Büyük Britanya Seyahat Çekilişi

Vakıf Emeklilik Büyük Britanya Seyahat Çekilişi kapsamında Büyük Britanya teknoloji turu ya da Xiaomi akıllı telefonu kazanabilirsiniz. Nasıl mı? İşte çekiliş ile ilgili detaylar yazımızda… (Çekiliş sonucu açıklandı, https://www.ocekilis.com/vakif-emeklilik-britanya-seyahat-cekilis-sonucu/ linkinden kontrol edebilirsiniz.)

Çekilişe nasıl katılabilirim?

31 Ekim 2019 tarihine kadar Vakıf Emeklilik mobil uygulamasını indirerek; kullanıcı adı ve şifreniz ile giriş yapıp; minimum 50 TL ve katları tutarında katkı payı artışı talimatı veren Vakıf Emeklilik BES müşterileri için 1 adet çekiliş hakkı verilecektir. Her 50 TL için 1 çekiliş hakkı verilir.

Çekiliş sonucunda ne hediye kazanabilirim? 

2 talihli Büyük Britanya Teknoloji Turu,

3 talihli Xiaomi Mi Mix3 128GB Siyah Telefon,

10 talihli Xiaomi Mi8 Lite 64GB Siyah Telefon,

10 talihli Xiaomi Band3 kazanacaktır.

Toplamda 25 talihli ödül kazanacaktır.

Çekiliş ne zaman yapılacak?

11 Kasım 2019 tarihinde noter huzurunda çekiliş yapılacaktır. Çekilişin resmi sonucu ise 14 Kasım 2019 tarihinde Takvim Gazetesinde ve sitemizde (ocekilis.com) yayınlanacaktır. Bu tarihte sitemize giriş yaparak; çekiliş sonucundan haberdar olabilirsiniz.

Vakıf Emeklilik Büyük Britanya Seyahat Çekilişi kapsamında diğer detaylar?
  • Bu çekilişe Vakıf Emeklilik, Vakıf Emeklilik iştirakları ve Hedef Çekiliş Org. çalışanları ile 18 yaşından küçükler katılamaz. Çekiliş katılıp ödül kazansalar bile ikramiye teslimini yapılmaz.
  • KDV ve ÖTV vergileri dışında bulunan diğer vergi ve yasal yükümlülükler talihliler tarafından karşılanır.
  • Çekiliş kampanyası ile ilgili diğer detaylı bilgilere Vakıf Emeklilik sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz.

Sitemizde yer alan diğer çekiliş kampanyalarına https://www.ocekilis.com/guncel-cekilisler/ linki üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca katıldığınız bir çekilişin sonuçlarını öğrenmek için https://www.ocekilis.com/cekilis-sonucu linkini inceleyebilirsiniz. Ocekilis.com olarak; yasal izinleri alınan, kamuoyuna açıklanmış bilgileri yayınlıyoruz. Çekilişler ile ilgili herhangi bir ilgimiz bulunmamaktadır. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir