Turkcell Volkswagen Golf Çekilişi

Turkcell Volkswagen Golf Çekilişi kapsamında ödül kazanacak kişi siz olabilirsiniz. Nasıl mı? Çekilişe dair detaylar yazımız içerisinde yer almaktadır. İşte o detaylar…

Çekilişe nasıl katılabilirim?

Turkcell Volkswagen Golf Çekilişine katılım sağlayabilmek için; 30 Nisan 2020 tarihine kadar basılı faturadan E-Faturaya veya da SMS Faturaya geçiş yapılması gereklidir. Bu geçişi yapan aboneler çekilişe katılım için hak kazanacaktır. Bu arada geçiş gerçekleştirildikten sonra 3 ay içinde tekrar basılı faturaya geçilmesi durumunda çekiliş hakkı iptal olur.

Çekiliş sonucunda ne hediye kazanabilirim? 

1 kişi Volkswagen Golf Comfortline otomobil ödülü kazanacaktır.

Çekiliş ne zaman yapılacak?

12 Mayıs 2020 tarihinde noter huzurunda çekiliş yapılacaktır. Çekilişe dair resmi sonuçlar ise 14 Mayıs 2020 tarihinde yayınlanacaktır. Takvim Gazetesi ve sitemiz (ocekilis.com) üzerinden çekiliş sonucuna ulaşabilirsiniz.

Turkcell Volkswagen Golf Çekilişi için detaylar neydi?

Belirttiğimiz gibi bu çekilişe katılabilmek için basılı faturadan SMS ya da E-Faturaya geçiş yapılması gereklidir. SMS Faturaya geçiş yapmak için SMS Fatura yazıp 2200’a SMS göndermeniz gereklidir. E-Fatura için ise mail adresiniz yazıp 2200’a SMS göndermeniz gereklidir. Bu işlemler ayrıca Turkcell İletişim Merkezleri ya da çağrı merkezi üzerinden de gerçekleştirilebilir.

KDV ve ÖTV vergileri dışında bulunan diğer vergi ve yasal yükümlülükler talihliler tarafından karşılanır.

Çekiliş için diğer detaylara ise Turkcell’in sitesinde bulunan kampanya sayfası üzerinden ulaşabilmeniz mümkündür. Sorularınız için ise müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz.

Sitemizde yer alan diğer çekiliş kampanyalarına https://www.ocekilis.com/guncel-cekilisler/ linki üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca katıldığınız bir çekilişin sonuçlarını öğrenmek için https://www.ocekilis.com/cekilis-sonucu linkini inceleyebilirsiniz. Ocekilis.com olarak; yasal izinleri alınan, kamuoyuna açıklanmış bilgileri yayınlıyoruz. Çekilişler ile ilgili herhangi bir ilgimiz bulunmamaktadır. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir