Turkcell Sürpriz Nokta Kampanyası 2020

Turkcell Sürpriz Nokta Kampanyası Turkcell müşterilerinin katılabileceği ve çeşitli ödüller kazanabileceği eğlenceli bir kampanya olmaktadır. Kampanyaya nasıl katılabileceğiniz ve kazanabileceğiniz ödüllere dair detaylar yazımız içerisinde bulunmaktadır. İşte o detaylar…

Kampanyadan nasıl yararlanabilirim?

Sürpriz Nokta Kampanyasına, Turkcell BiP uygulaması üzerinden katılım sağlanabilmektedir. BiP uygulamasının içerisinde Sürpriz Nokta Kampanyasını takip edip, ilgili lokasyonlara giden kişiler hediye kazanabilmektedir.

Kampanyadan hangi hediyeleri kazanabilirim?

Haftalık 2 GB İnternet, Haftalık 1 GB İnternet, Günlük 2 GB İnternet, Günlük 1 GB İnternet, 1 Aylık fizy Premium Üyeliği, Günlük Her Yöne 1 Saat Konuşma, Günlük Her Yöne 2 Saat Konuşma, Her Yöne Haftalık 250 Dakika, Her Yöne Haftalık 500 Dakika, BiP üzerinden 500 Dakika hediyeleri ile bazı servis ve içeriklerde çeşitli indirim ödülleri de bulunmaktadır. Tüm kazanabileceğiniz ödülleri; Turkcell’in sitesinde bulunan Sürpriz Nokta kampanyası içerisinden ulaşabilirsiniz.

Turkcell Sürpriz Nokta Kampanyası kapsamında diğer detaylar nelerdir?

BiP uygulaması üzerinden Keşfet bölümüne giriş yapıp; Sürpriz Nokta kanalınızı takip eden abonelere, takip işlemi gerçekleştiği anda lokasyondan bağımsız ve hediye toplama işlemi gerekmeden günlük 1 GB hediye verilecektir. Aboneler bu özellikten 1 kez yararlanabilmektedir.

Hediye Kutusu toplanarak kazanabilecek hediyeler için günlük toplama limiti 3 adet olmaktadır. Aylık ise bu limit 10’dur. Kampanya dahilinde haritada yer alan bir hediyeden en fazla 1 kez yararlanılabilir.

Hattınıza tanımlanan hediye hakları kullanım süresi sona erdiği zaman yenilenmeden iptal olacaktır. Kullanım süreleri hediyelere göre değişiklik göstermektedir. Paket kullanımlarında ise %80 ve %100 kullanımlarda SMS ile bilgilendirme yapılmaktadır.

Kampanyaya dair diğer detaylara; turkcell.com.tr üzerinde bulunan; Salla Kazan Kampanyası üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemizde bulunan https://www.ocekilis.com/turkcell-bedava-internet linki kullanarak, diğer Turkcell bedava internet kampanyalarından haberdar olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir