Turkcell Otomatik Ödeme Talimatı Kampanyası

Turkcell Otomatik Ödeme Talimatı Kampanyası kapsamında faturalı aboneler 5 GB internet hediyesi kazanıyor. Kampanyadan nasıl yararlanabileceğinize dair detaylar yazımızda yer almaktadır. İşte o detaylar…

Kampanyadan nasıl yararlanabilirim?

Turkcell faturalı hat kullanıcıları arasından 3 Temmuz 2019 tarihinden sonra ilk kez otomatik ödeme talimatı veren daha önce bu kampanyadan yararlanmamış kişiler yararlanabilir. Kampanyadan yararlanmak için ise kullanıcıların otomatik ödeme talimatı vermesi yeterlidir. Arından otomatik ödeme talimatı kapsamında ilk fatura ödemesinin ardından ek bir katılıma ihtiyaç olmadan fayda otomatik hattınıza tanımlanacaktır. Yani hediyenin tanımlanması için faturanızın otomatik ödeme talimatı ile ödenmesi gereklidir.

Turkcell Otomatik Ödeme Talimatı Kampanyası kapsamında diğer detaylar nedir?

Bu kampanyaya katılım aylık 150 bin kişi ile sınırlandırılmıştır. Kampanya dahilinde bulunan 5 GB kullanım hakkı haftalık olmaktadır. Kampanya dahilinde hattınıza yüklenecek olan hediye haftalık 5 GB kullanım hakkının kullanım önceliği diğer ücretli paketlerinizden önce sırada olmaktadır.

Haklarınızı kontrol edebilmek için KALAN yazıp 2222’ye SMS göndererek ya da Dijital Operatör Uygulaması üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Kullanım hakkınız sona erdiğinde de SMS ile bilgilendirme yapılır.

7 günlük kullanım süresi dahilinde kullanmadığınız haklar bir sonraki döneme devretmez. Paket yenilenmeden iptal olur. Bir müşteri kampanyadan bir kez yararlanım sağlayabilir.

Kampanyaya dair diğer detaylara; turkcell.com.tr üzerinde bulunan; Otomatik Ödeme Talimatı 5 GB Kampanyası üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemizde bulunan https://www.ocekilis.com/turkcell-bedava-internet linki kullanarak, diğer Turkcell bedava internet kampanyalarından haberdar olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir