Turkcell Dergilik 1 GB Bedava 2020

Turkcell Dergilik 1 GB Bedava Kampanyası dahilinde 1 GB bedava hakkına sahip olabilirsiniz. Nasıl mı? İşte kampanyaya dair detaylar yazımız içerisinde yer almaktadır. İşte o detaylar…

Kampanyadan nasıl yararlanabilirim?

Turkcell Dergilik mobil uygulamasını, uygulama marketlerinden; Google Play ya da AppStore üzerinden indirerek, ücretsiz giriş yaparak yararlanabilirsiniz. Kampanyaya katılım ücretsiz olmaktadır.

Kampanyadan ne hediyesi kazanabilirim?

Kampanyadan hediye 1 GB internet paketi kazanabilirsiniz. Bu paket haftalık olmaktadır.

Turkcell Dergilik 1 GB Bedava Kampanyası kapsamında diğer detaylar nelerdir?

Kampanyadan Turkcell bireysel kullanıcıları, kampanya süresi kapsamında 1 kez yararlanabilir. Kampanyadan yararlanarak; 1 GB bedava internet kullanım hakkından yararlanabilmek adına ön koşul Dergilik uygulamasını indirmek değildir. Aynı zamanda son 1 yıl içinde; Dergilik uygulamasına ilk kez giriş yapmak da gereklidir.

Kampanya sadece Türkiye sınırları içinde geçerli olmaktadır ve Turkcell bireysel faturalı ile faturasız aboneleri kampanyadan yararlanabilmektedir.  Bu kampanyadan yararlanabilmek için; Dergilik servisine abone olmanız zorunlu değildir.

Uygulamayı indirdim, hediye internet gelmedi neden?

Yukarıda da belirttiğimiz gibi; Dergilik uygulamasını indirmek kampanya için ön koşul değildir. Aynı zamanda son 1 yıl içinde Dergilik uygulamasına ilk kez giriş yapmak gerekmektedir. Son 1 yıl içinde daha önceden 1 ya da 1 den fazla uygulamayı açıp giriş yapan kişiler bu kampanyadan yararlanamazlar. O nedenle bedava olan internet hattınıza tanımlanmaz.

Kampanyaya dair diğer detaylara; turkcell.com.tr üzerinde bulunan; Dergilik Kampanyası üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemizde bulunan https://www.ocekilis.com/turkcell-bedava-internet linki kullanarak, diğer Turkcell bedava internet kampanyalarından haberdar olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir