Turkcell BiP Mini Cooper Çekilişi

Turkcell BiP Mini Cooper Çekilişi kapsamında 5 kapılı 2019 model Mini Cooper sahibi olabilirsiniz. Peki, nasıl mı? İşte çekilişe dair tüm detaylar yazımızda… (Çekiliş sonucu açıklandı, https://www.ocekilis.com/turkcell-bip-mini-cooper-cekilis-sonucu/ linkinden kontrol edebilirsiniz.)

Çekilişe nasıl katılabilirim?

9 Kasım 2019 tarihine kadar; BiP uygulamasını indirip, BiP İletişim kanalına girerek; ad, soyad, adres bilgilerinizi girdikten sonra BiP uygulamasında kullanılabilecek haftalık Tekil Yalın BiP Paketini Dijital Operatör Uygulaması’ndan, Sesli Yanıt Sistemi üzerinden, Turkcell Bayiilerinden ya da turkcell.com.tr’den satın alan kişilere 1 adet çekiliş hakkı verilecektir. Ekstra alınacak her paket için 1 adet çekiliş hakkı verilecektir.

Çekiliş sonucunda ne hediye kazanabilirim? 

1 talihli 5 kapı 2019 model Mini Cooper Hatchback otomobil kazanacaktır.

Çekiliş ne zaman yapılacak?

20 Kasım 2019 tarihinde noter huzurunda halka açık olarak çekiliş yapılacaktır. Çekilişin resmi sonucu ise 22 Kasım 2019 tarihinde Akşam Gazetesinde ve sitemizde (ocekilis.com) yayınlanacaktır. Bu tarihte sitemize giriş yaparak; çekiliş sonucundan haberdar olabilirsiniz.

Turkcell BiP Mini Cooper Çekilişi kapsamında diğer detaylar?
  • Asil talihli 7 Aralık 2019 tarihine kadar, yedek talihli ise 22 Aralık 2019 tarihine kadar başvuru yapması gerekmektedir. Bu tarihlere kadar başvuru yapmayan talihlilerin ikramiyeleri teslim edilmez.
  • Alınan Tekil Yalın BiP Paketi haftalık kullanıma sahiptir. Haftalık kullanım süresi dolduğunda yenilenmeden iptal olur. Tüm katılımlar için; ad, soyad, telefon numarası gibi bilgilerinizden hiç eksik olmaması gerekir. Aksi halde çekiliş hakkı verilmez.
  • KDV ve ÖTV vergileri dışında bulunan diğer vergi ve yasal yükümlülükler talihliler tarafından karşılanır.
  • Turkcell ve Mucize Tanıtım çalışanları ile 18 yaşından küçükler çekilişe katılamaz. Çekilişe katılarak ödül kazansalar bile ikramiye teslimi sağlanmaz.
  • Çekiliş ile ilgili diğer detaylı bilgilere Turkcell’in sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz.

Sitemizde yer alan diğer çekiliş kampanyalarına https://www.ocekilis.com/guncel-cekilisler/ linki üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca katıldığınız bir çekilişin sonuçlarını öğrenmek için https://www.ocekilis.com/cekilis-sonucu linkini inceleyebilirsiniz. Ocekilis.com olarak; yasal izinleri alınan, kamuoyuna açıklanmış bilgileri yayınlıyoruz. Çekilişler ile ilgili herhangi bir ilgimiz bulunmamaktadır. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir