Turkcell BiP Mini Cooper Çekiliş Sonucu

Turkcell BiP Mini Cooper Çekiliş Sonucu 20 Kasım 2019 tarihinde noter huzurunda yapılan çekiliş ile belirlendi. Çekilişin sonucu ise 22 Kasım 2019 tarihinde Akşam Gazetesinde ve sitemizde (ocekilis.com) yayınlanacaktır. Bu tarihte sitemize giriş yaparak; çekiliş sonucundan haberdar olabilirsiniz. İşte çekiliş sonucu ve diğer detaylar…

Mini Cooper Hatchback Kazanan Asil Talihli

Mustafa Bilecen / Samsun

Mini Cooper Hatchback Kazanan Yedek Talihli

Şahin Çelenk / Iğdır

Turkcell BiP Mini Cooper Çekiliş Sonucu kapsamında diğer detaylar?
  • Asil talihli 7 Aralık 2019 tarihine kadar, yedek talihli ise 22 Aralık 2019 tarihine kadar başvuru yapması gerekmektedir. Bu tarihlere kadar başvuru yapmayan talihlilerin ikramiyeleri teslim edilmez.
  • Alınan Tekil Yalın BiP Paketi haftalık kullanıma sahiptir. Haftalık kullanım süresi dolduğunda yenilenmeden iptal olur. Tüm katılımlar için; ad, soyad, telefon numarası gibi bilgilerinizden hiç eksik olmaması gerekir. Aksi halde çekiliş hakkı verilmez.
  • KDV ve ÖTV vergileri dışında bulunan diğer vergi ve yasal yükümlülükler talihliler tarafından karşılanır.
  • Turkcell ve Mucize Tanıtım çalışanları ile 18 yaşından küçükler çekilişe katılamaz. Çekilişe katılarak ödül kazansalar bile ikramiye teslimi sağlanmaz.
  • Çekiliş ile ilgili diğer detaylı bilgilere Turkcell’in sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz.

Sitemizde yer alan diğer çekiliş kampanyalarına https://www.ocekilis.com/guncel-cekilisler/ linki üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca katıldığınız bir çekilişin sonuçlarını öğrenmek için https://www.ocekilis.com/cekilis-sonucu linkini inceleyebilirsiniz. Ocekilis.com olarak; yasal izinleri alınan, kamuoyuna açıklanmış bilgileri yayınlıyoruz. Çekilişler ile ilgili herhangi bir ilgimiz bulunmamaktadır. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir