Türk Telekom Prime iPhone 11 Çekilişi

Türk Telekom Prime iPhone 11 Çekilişi dahilinde iPhone 11 64 GB akıllı telefonu kazanacak kişi siz olabilirsiniz. 6 dönem için ayrı ayrı düzenlenecek olan kampanya detayları yazımızda yer almaktadır. İşte kampanyaya dair detaylar…

Çekilişe nasıl katılabilirim?

Birinci dönem için 31 Ocak 2020 tarihine kadar Türk Telekom Prime uygulamasında bulunan hizmet ve tanıtımları izlemenizin akabinde; kampanya sayfasına tıklayıp karşınıza çıkmış olan şifreyi; ad, soyad, adres ve telefon bilgileri ile birlikte turktelekomprime.com adresindeki ilgili alanlara girmeniz durumunda 1 çekiliş hakkı kazanacaksınız.

Çekiliş sonucunda ne hediye kazanabilirim? 

1 şanslı talihli iPhone 11 64 GB akıllı telefon ödülü kazanacaktır. 6 dönemde toplamda 6 tane iPhone 11 dağıtılacaktır.

Çekiliş ne zaman yapılacak?

Belirttiğimiz gibi çekiliş 6 dönem için ayrı düzenlenecektir. Birinci dönemde 13 Şubat 2020 tarihinde, ikinci dönemde 12 Mart 2020 tarihinde, üçüncü dönemde 10 Nisan 2020 tarihinde, dördüncü dönemde 12 Mayıs 2020 tarihinde, beşinci dönemde 11 Haziran 2020 tarihinde, altıncı ve son dönemde ise 10 Temmuz 2020 tarihinde noter huzurunda, halka açık olarak gerçekleştirilecektir.

Çekilişin sonucu ise yine sırası ile 18 Şubat, 17 Mart, 15 Nisan, 15 Mayıs, 16 Haziran, 15 Temmuz 2020 tarihlerinde Takvim Gazetesinde ve  sitemizde (ocekilis.com) yayınlanacaktır. Bu tarihte sitemize giriş yaparak; çekiliş sonucundan haberdar olabilirsiniz.

Türk Telekom Prime iPhone 11 Çekilişi kapsamında diğer detaylar?

Çekilişe katılım kapsamında; isim, soy isim, telefon numarası gibi bilgilerinden birinin eksik ya da yanlış olması halinde çekiliş hakkı verilmeyecektir. Çekilişe katılırken verdiğiniz bilgilerin doğruluğu sizin sorumluluğunuzdadır. Yani yanlış bilgiler sonucunda ödül kazansanız bile alamayabilirsiniz.

Çekiliş sonucunda kazanan asil ya da yedek talihlilerden biri olmanız halinde; taahhütlü posta yolu ile tarafınıza tebligat yapılacaktır.

18 yaşından küçük kişiler ile Türk Telekom, TTNET, Türk Telekomünikasyon A.Ş., AMVG Uluslararası İnternet, İnnova Bilişim, Alfadog Reklam ve U2 Tanıtım çalışanları çekilişe katılamaz. Çekilişe katılıp ödül kazansa dahi ödülü teslim edilmez.

KDV ve ÖTV vergileri dışında bulunan diğer vergi ve yasal yükümlülükler talihliler tarafından karşılanır.

Çekilişe dair diğer detaylara Türk Telekom Prime sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz. Var ise sorularınız için de firmanın müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek destek rica edebilirsiniz.

Sitemizde yer alan diğer çekiliş kampanyalarına https://www.ocekilis.com/guncel-cekilisler/ linki üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca katıldığınız bir çekilişin sonuçlarını öğrenmek için https://www.ocekilis.com/cekilis-sonucu linkini inceleyebilirsiniz. Ocekilis.com olarak; yasal izinleri alınan, kamuoyuna açıklanmış bilgileri yayınlıyoruz. Çekilişler ile ilgili herhangi bir ilgimiz bulunmamaktadır. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir