Tosla iPhone 11 Çekilişi

Tosla iPhone 11 Çekilişi kapsamında hayal ettiğiniz telefona daha yakınsınız. Çekiliş kapsamında dağıtılacak olan 11 adet iPhone 11’den birisi belki de sizin olabilir. Nasıl mı? Çekilişe dair detaylar yazımız içerisinde yer almaktadır. İşte o detaylar… Çekiliş sonucu için: https://www.ocekilis.com/tosla-iphone-11-cekilis-sonucu/ linkini kullanınız.

Çekilişe nasıl katılabilirim?

Kampanya süresi dahilinde yani; 31 Aralık 2019 tarihine kadar Tosla mobil uygulamasını uygulama marketleri üzerinden (App Store ya da Google Play) indirerek, ardından da e-mail ve telefon numarası bilgileriyle uygulamaya kayıt yapan kullanıcılar; kayıt işleminin tamamladıktan sonra uygulamada ana sayfaya gelerek, “11 adet iPhone 11, toslayan sahiplerini arıyor!” içine girerek isim, soyisim, adres, telefon numarası, uygulamaya kayıt olduğunu telefon numarası bilgilerini giriş yaparak çekiliş hakkı kazanabilirsiniz. Girdiğiniz bilgilerin doğru olması gereklidir.

Çekiliş sonucunda ne hediye kazanabilirim?

11 talihli kişi iPhone 11 64 GB Akıllı Cep Telefonu kazanacaktır.

Çekiliş ne zaman yapılacak?

10 Ocak 2020 tarihinde noter huzurunda çekiliş gerçekleştirilecektir. Çekilişin sonucu ise 15 Ocak 2020 tarihinde Takvim Gazetesinde ve sitemizde (ocekilis.com) yayınlanacaktır. Bu tarihte sitemize giriş yaparak; çekiliş sonucundan haberdar olabilirsiniz.

Tosla iPhone 11 Çekilişi kapsamında diğer detaylar?
  • Çekiliş sona erene kadar, Tosla uygulamasında bulunan üyeliğini iptal eden kişiler çekiliş hakkını kaybeder.
  • Çekiliş kapsamında maksimum 1 adet çekiliş hakkı kazanabilirsiniz.
  • Çekilişe katılırken doldurduğunuz formda yer alan bilgilerinizin doğruluğu katılımcıların sorumluluğundadır. Yani ödül kazanmış bile olsanız yanlış isim, soy isim girdiyseniz; bu ödülü alamazsınız.
  • Asil talihliler 30 Ocak 2020 tarihine kadar, yedek talihliler ise 14 Şubat 2020 tarihine kadar kimlik bilgileri, iletişim bilgileri ile birlikte info@u2.com.tr adresine mail göndermesi gereklidir. Bu tarihlere kadar başvuru yapmayan talihliler ödül kazanamaz. Ayrıca talihliler diler ise; şahsen U2 Tanıtım firmasına başvuru yapabilir.
  • KDV ve ÖTV vergileri dışında bulunan diğer vergi ve yasal yükümlülükler talihliler tarafından karşılanır.
  • Çekilişe dair diğer detaylı bilgilere Tosla firmasının resmi sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz. Var ise sorularınız için de firmanın müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek destek rica edebilirsiniz.

Sitemizde yer alan diğer çekiliş kampanyalarına https://www.ocekilis.com/guncel-cekilisler/ linki üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca katıldığınız bir çekilişin sonuçlarını öğrenmek için https://www.ocekilis.com/cekilis-sonucu linkini inceleyebilirsiniz. Ocekilis.com olarak; yasal izinleri alınan, kamuoyuna açıklanmış bilgileri yayınlıyoruz. Çekilişler ile ilgili herhangi bir ilgimiz bulunmamaktadır. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir