Tchibo Samsung Galaxy S10 Çekilişi

Tchibo Samsung Galaxy S10 Çekilişi kapsamında Samsung Galaxy S10 akıllı telefon, Canon Fotoğraf Yazıcı ya da Cafissimo Kahve Makinesi ödüllerinden birini kazanabilirsiniz. Nasıl mı? İşte çekilişe dair tüm detaylar yazımızda… (Çekiliş sonucu açıklandı, https://www.ocekilis.com/tchibo-samsung-galaxy-s10-cekilis-sonucu/ linkinden kontrol edebilirsiniz.)

Çekilişe nasıl katılabilirim?

9 Kasım 2019 tarihine kadar Tchibo’nun sitesine giriş yaparak; sitede yer alan kayıt formuna ad, soyad, telefon, adres doğum tarihi ve e-mail bilgilerini yazıp üye olan kullanıcılar 1 çekiliş hakkı kazanacaktır. Bu çekiliş 1 adet çekiliş hakkı ile sınırlıdır.

Çekiliş sonucunda ne hediye kazanabilirim? 

3 talihli Samsung Galaxy S10 128GB Black Akıllı Telefon,

3 talihli Canon Zoemini Fotoğraf Yazıcısı,

3 talihli Cafissimo Latte Kahve Makinesi,

3 talihli Cafissimo Mini Kahve Makinesi kazanacaktır.

Toplam 12 kişi ödül kazanacaktır. 

Çekiliş ne zaman yapılacak?

15 Kasım 2019 tarihinde noter huzurunda çekiliş yapılacaktır. Çekilişin resmi sonucu ise 20 Kasım 2019 tarihinde Milliyet Gazetesinde ve sitemizde (ocekilis.com) yayınlanacaktır. Bu tarihte sitemize giriş yaparak; çekiliş sonucundan haberdar olabilirsiniz.

Tchibo Samsung Galaxy S10 Çekilişi kapsamında diğer detaylar?
  • Asil talihliler 5 Aralık 2019 tarihine kadar, yedek talihliler ise 20 Aralık 2019 tarihine kadar kimlikleriyle birlikte Yeni Markera Çekiliş firmasına başvuru yapmalıdır. Bu tarihlere kadar başvuru yapmayan talihliler ikramiye kazanamaz.
  • Tchibo Kahve ve Yeni Markera Çekiliş çalışanları ile 18 yaşından küçükler çekilişe katılamaz. Çekilişe katılıp ödül kazansalar bile ikramiye teslim edilmez.
  • KDV ve ÖTV vergileri dışında bulunan diğer vergi ve yasal yükümlülükler talihliler tarafından karşılanır.
  • Çekiliş ile ilgili olarak diğer detaylı bilgilere Tchibo sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz.

Sitemizde yer alan diğer çekiliş kampanyalarına https://www.ocekilis.com/guncel-cekilisler/ linki üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca katıldığınız bir çekilişin sonuçlarını öğrenmek için https://www.ocekilis.com/cekilis-sonucu linkini inceleyebilirsiniz. Ocekilis.com olarak; yasal izinleri alınan, kamuoyuna açıklanmış bilgileri yayınlıyoruz. Çekilişler ile ilgili herhangi bir ilgimiz bulunmamaktadır. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir