Tchibo iPhone XR Çekilişi

Tchibo iPhone XR Çekilişi kapsamında iPhone XR 64 GB, Apple Watch ya da diğer ödüllerden birisini kazanabilirsiniz. Peki nasıl mı? Çekilişe dair detaylar yazımız içerisinde yer almaktadır. İşte o detaylar…

Çekilişe nasıl katılabilirim?

31 Aralık 2019 tarihine kadar Tchibo mağazalarından yapacağınız tek seferde 100 TL ve katları tutarında alışveriş yapıp; kasalar tarafından size verilecek üstü kapalı katılım kartı üzerinde yer alan şifreyi: ad, soyad, adres, fiş / fatura numarası ve tarih bilgileri ile sizden istenen diğer bilgiler ile tchiboyilbasicekilisi.com adresine giriş yapan kişiler çekiliş hakkı kazanacaktır. Yapacağınız her 100 TL’lik alışveriş 1 adet çekiliş hakkı verir.

Çekiliş sonucunda ne hediye kazanabilirim?

5 kişi iPhone XR 64 GB telefon,

10 kişi Apple Watch Series 5,

20 kişi Cafissimo Mini Kahve Makinesi,

50 kişi 250 TL değerinde hediye çeki kazanacaktır.

Çekiliş ne zaman yapılacak?

10 Ocak 2020 tarihinde noter huzurunda çekiliş gerçekleştirilecektir. Çekilişin sonucu 15 Ocak 2020 tarihinde Milliyet Gazetesinde ve sitemizde (ocekilis.com) yayınlanacaktır. Bu tarihte sitemize giriş yaparak; çekiliş sonucundan haberdar olabilirsiniz.

Tchibo iPhone XR Çekilişi kapsamında diğer detaylar?
  • İkramiye tesliminde fiş / fatura / şifreli kart ibrazı zorunludur.
  • Şifreli kartın okunabilir şekilde muhafaza edilmesi gereklidir.
  • 30 Ocak 2020 tarihine kadar asil talihliler, 14 Şubat 2020 tarihine kadar ise yedek talihliler başvuruları yapmak zorundadır. İlgili tarihlere kadar başvuru yapmayan talihliler ödül kazanamaz.
  • 18 yaşından küçük kişiler ile Tchibo Kahve, Yeni Markera Çekiliş çalışanları çekilişe katılım sağlayamaz. Çekilişe katılıp, ödül kazansa bile teslim edilmez.
  • KDV ve ÖTV vergileri dışında bulunan diğer vergi ve yasal yükümlülükler talihliler tarafından karşılanır.
  • Çekiliş ile ilgili olarak diğer detaylara ise firmanın WEB sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz.

Sitemizde yer alan diğer çekiliş kampanyalarına https://www.ocekilis.com/guncel-cekilisler/ linki üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca katıldığınız bir çekilişin sonuçlarını öğrenmek için https://www.ocekilis.com/cekilis-sonucu linkini inceleyebilirsiniz. Ocekilis.com olarak; yasal izinleri alınan, kamuoyuna açıklanmış bilgileri yayınlıyoruz. Çekilişler ile ilgili herhangi bir ilgimiz bulunmamaktadır. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir