Tatilbudur iPhone 11 Çekilişi

Tatilbudur iPhone 11 Çekilişi dahilinde iPhone 11 128 GB akıllı telefon sahibi olabilirsiniz. Peki nasıl mı? Çekiliş ile ilgili detaylar yazımız içerisinde yer almaktadır. İşte o detaylar…

Çekilişe nasıl katılabilirim?

1 Ocak ile 31 Mart 2020 tarihleri arasında Türkiye genelinde tatilbudur.com resmi WEB sitesinden, Tatilbudur yetkili acenteleri üzerinden, Tatilbudur iOs ve Android uygulamalarından, 444 0 484 ile 0850 333 3 333 çağrı merkezinden tek seferde 1500 TL ve katları tutarında tatil rezarvasyonu yapan kişilere çekiliş için hak verilecektir.

Çekiliş sonucunda ne hediye kazanabilirim? 

1 kişi iPhone 11 128 GB akıllı telefon,
2 kişi Apple Watch Series 5,
3 kişi ise Beats Solo 3 Wireless Kulaklık kazanacaktır.

Çekiliş ne zaman yapılacak?

7 Nisan 2020 tarihinde noter huzurunda çekiliş düzenlenecektir. Çekiliş ayrıca halka açık düzenlenmektedir. Çekilişin sonucu ise 9 Nisan 2020 tarihinde Birgün Gazetesinde ve sitemizde (ocekilis.com) yayınlanacaktır. Bu tarihte sitemize giriş yaparak; çekiliş sonucundan haberdar olabilirsiniz

Peki beyefendi, Tatilbudur iPhone 11 Çekilişi kapsamında diğer detaylar?

İkramiye tesliminde fatura ibrazı zorunludur. Dolayısı ile faturanın okunabilir şekilde saklanması sizin sorumluluğunuzdadır.

Tatilbudur Seyahat Acente ve Turizm ile Yeni Markera Çekiliş çalışanları ve 18 yaşından küçükler çekilişe katılım sağlayamaz. Çekilişe katılarak ödül kazansa da ödülü verilmez.

KDV ve ÖTV vergileri dışında bulunan diğer vergi ve yasal yükümlülükler talihliler tarafından karşılanır.

Talihliler ne kadar talihli olsa da birden fazla ödül kazanamaz.

Kampanya farklı indirim ve promosyonlar ile birleştirilemez.

Sitemizde yer alan diğer çekiliş kampanyalarına https://www.ocekilis.com/guncel-cekilisler/ linki üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca katıldığınız bir çekilişin sonuçlarını öğrenmek için https://www.ocekilis.com/cekilis-sonucu linkini inceleyebilirsiniz. Ocekilis.com olarak; yasal izinleri alınan, kamuoyuna açıklanmış bilgileri yayınlıyoruz. Çekilişler ile ilgili herhangi bir ilgimiz bulunmamaktadır. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir