Tarsu AVM Suzuki Çekilişi

Tarsu AVM Suzuki Çekilişi kapsamında 2019 model Suzuki Swift otomobil sahibi olabilirsiniz. Nasıl mı? Çekiliş ile ilgili detaylar yazımız içerisinde yer almaktadır. İşte o detaylar…

Çekilişe nasıl katılabilirim?

28 Şubat 2020 tarihine kadar Tarsu AVM içerisinde yer alan mağazalardan aynı gün içinde 100 TL ve katları tutarında (Her 100 TL için 1 adet çekiliş hakkı.) alışveriş yaparak; fiş / fatura / e-fatura belgeleri ile kampanya danışma noktasına giden ilgili belgeleri ibraz eden müşteriler çekilişe katılmaya hak kazanacaktır. Ardından üzerinde çekilişe katılım numarası, isim, soy isim, telefon, adres, doğum tarihi ve kampanya bilgilerinin yer aldığı bilgisayar çıktısı verilecektir.

Çekiliş sonucunda ne hediye kazanabilirim? 

1 talihli Suzuki Swift Benzin Otomatik 2019 model otomobil kazanacaktır.

Çekiliş ne zaman yapılacak?

7 Mart 2020 tarihinde noter huzurunda çekiliş gerçekleştirilecektir. Çekilişin sonucu 12 Mart 2020 tarihinde Takvim Gazetesinde ve sitemizde (ocekilis.com) yayınlanacaktır. Bu tarihte sitemize giriş yaparak; çekiliş sonucundan haberdar olabilirsiniz.

Tarsu AVM Suzuki Çekilişi kapsamında diğer detaylar?
  • İkramiye tesliminde fiş / fatura / e-fatura ve bilgisayar çıktısı zorunludur.
  • Kampanya tarihleri içerisinde; çekilişe katılım sağladıktan sonra yaptığınız alışverişin iptal ya da iadesi gibi durumlarda çekiliş hakkınız iptal edilir.
  • Talihliler ne kadar talihli olsa da birden fazla ödül kazanamaz.
  • 27 Mart 2020 tarihine kadar başvuru yapmayan asil talihliler ile 11 Nisan 2020 tarihine kadar başvuru yapmayan yedek talihliler ödül kazanamaz. İlgili tarihlere kadar talihlilerin kimlik, fiş / fatura / e-arşiv fatura bilgisayar çıktısı ve iletişim bilgileri ile birlikte info@umutcekilis.com adresine mail göndermeleri gereklidir. Dilerse talihliler ilgili belgeler ile Umut Çekiliş firmasına şahsen de başvuruda bulunabilir.
  • 18 yaşından küçükler ile Tarsu AVM içinde bulunan mağaza sahipleri ve mağaza çalışanları çekilişe katılamaz. Ayrıca AVM içindeki güvenlik, temizlik, teknik gibi teşeron çalışanlar ile Klepierre Gayrimenkul Yönetim ve Umut Çekiliş çalışanları da çekilişe katılım sağlayamaz. Çekilişe katılıp ödül kazansa bile ödül teslim edilmez.
  • KDV ve ÖTV vergileri dışında bulunan diğer vergi ve yasal yükümlülükler talihliler tarafından karşılanır.
  • Çekiliş ile ilgili olarak diğer detaylı bilgilere Tarsu AVM‘nin sitesinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca sorularınız için ise AVM içinde yer alan kampanya danışma noktalarından destek alabilirsiniz.

Sitemizde yer alan diğer çekiliş kampanyalarına https://www.ocekilis.com/guncel-cekilisler/ linki üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca katıldığınız bir çekilişin sonuçlarını öğrenmek için https://www.ocekilis.com/cekilis-sonucu linkini inceleyebilirsiniz. Ocekilis.com olarak; yasal izinleri alınan, kamuoyuna açıklanmış bilgileri yayınlıyoruz. Çekilişler ile ilgili herhangi bir ilgimiz bulunmamaktadır. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir