Starcity AVM Nissan Qashqai Çekilişi

Starcity AVM Nissan Qashqai Çekilişi kapsamında Nissan Qashqai model otomobile sahip olabilirsiniz. Nasıl mı? Çekiliş ile ilgili detaylar yazımızda yer almaktadır. (Çekiliş sonucu https://www.ocekilis.com/starcity-avm-nissan-qashqai-cekilis-sonucu/ linkinde yer almaktadır.)

Çekilişe nasıl katılabilirim?

31 Aralık 2019 tarihine kadar 150 TL ve katı tutarında alışveriş yaparak; (Her 150 TL’lik alışveriş 1 adet çekiliş hakkı verir.) fiş / faturaları AVM içinde bulunan kampanya danışma noktasına giderek ibraz eden kişiler çekilişe katılabilir.

Çekiliş sonucunda ne hediye kazanabilirim? 

1 şanslı talihli Nissan Qashqai model otomobil kazanacaktır.

Çekiliş ne zaman yapılacak?

8 Ocak 2020 tarihinde noter huzurunda çekiliş gerçekleştirilecektir. Çekilişin sonucu ise 10 Ocak 2020 tarihinde Posta Gazetesinde ve sitemizde (ocekilis.com) yayınlanacaktır. Bu tarihte sitemize giriş yaparak; çekiliş sonucundan haberdar olabilirsiniz.

Starcity AVM Nissan Qashqai Çekilişi kapsamında diğer detaylar?
  • İkramiye tesliminde fiş / fatura ibrazı zorunludur.
  • Asil talihli 25 Ocak 2020 tarihine kadar, yedek talihli ise 9 Şubat 2020 tarihine kadar başvuru yapması gerekmektedir. Bu tarihlere kadar başvuru yapmayan talihliler ikramiye kazanamaz.
  • Starcity Outlet’te bulunan mağaza ve kioks sahipleri, mağaza çalışanları, Starcity Outlet iştiraklarında çalışanlar, Mucize Tanıtım Organizasyon çalışanları ve 18 yaşından küçük kişiler çekilişe katılamaz. Çekilişe katılıp ikramiye kazansa bile ödül verilmez.
  • KDV ve ÖTV vergileri dışında bulunan diğer vergi ve yasal yükümlülükler talihliler tarafından karşılanır.
  • Çekiliş ile ilgili olarak diğer detaylı bilgilere Starcity AVM’nin sitesi üzerinden ya da Starcity AVM içinde bulunan kampanya danışma noktaları üzerinden ulaşabilirsiniz.

Sitemizde yer alan diğer çekiliş kampanyalarına https://www.ocekilis.com/guncel-cekilisler/ linki üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca katıldığınız bir çekilişin sonuçlarını öğrenmek için https://www.ocekilis.com/cekilis-sonucu linkini inceleyebilirsiniz. Ocekilis.com olarak; yasal izinleri alınan, kamuoyuna açıklanmış bilgileri yayınlıyoruz. Çekilişler ile ilgili herhangi bir ilgimiz bulunmamaktadır. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir