Starcity AVM Nissan Qashqai Çekiliş Sonucu

Starcity AVM Nissan Qashqai Çekiliş Sonucu 8 Ocak 2020 tarihinde noter huzurunda, halka açık olarak gerçekleştirilmiştir. Çekilişin sonucu ise 10 Ocak 2020 tarihinde yayınlanacaktır. Bu tarihte Posta Gazetesi ve sitemizde (ocekilis.com) yayınlanacaktır. Bu tarihte sitemize giriş yaparak; çekiliş sonucundan haberdar olabilirsiniz. İşte çekiliş sonucu ve diğer detayları sitemizde…

Nissan Qashqai Kazanan Asil Talihli

Canan Bahar Görmüş – 115495 no’lu

Nissan Qashqai Kazanan Yedek Talihli

Mark Byrne – 115577 no’lu

Starcity AVM Nissan Qashqai Çekiliş Sonucu kapsamında diğer detaylar neydi?

İkramiye tesliminde fiş / fatura ibrazı zorunludur.

Asil talihli 25 Ocak 2020 tarihine kadar, yedek talihli ise 9 Şubat 2020 tarihine kadar başvuru yapması gerekmektedir. Bu tarihlere kadar başvuru yapmayan talihliler ikramiye kazanamaz.

Starcity Outlet’te bulunan mağaza ve kioks sahipleri, mağaza çalışanları, Starcity Outlet iştiraklarında çalışanlar, Mucize Tanıtım Organizasyon çalışanları ve 18 yaşından küçük kişiler çekilişe katılamaz. Çekilişe katılıp ikramiye kazansa bile ödül verilmez.

KDV ve ÖTV vergileri dışında bulunan diğer vergi ve yasal yükümlülükler talihliler tarafından karşılanır.

Çekiliş ile ilgili olarak diğer detaylı bilgilere Starcity AVM’nin sitesi üzerinden ya da Starcity AVM içinde bulunan kampanya danışma noktaları üzerinden ulaşabilirsiniz.

Sitemizde yer alan diğer çekiliş kampanyalarına https://www.ocekilis.com/guncel-cekilisler/ linki üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca katıldığınız bir çekilişin sonuçlarını öğrenmek için https://www.ocekilis.com/cekilis-sonucu linkini inceleyebilirsiniz. Ocekilis.com olarak; yasal izinleri alınan, kamuoyuna açıklanmış bilgileri yayınlıyoruz. Çekilişler ile ilgili herhangi bir ilgimiz bulunmamaktadır. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir