Shell Deli2Go BMW 418i Çekilişi

Shell Deli2Go BMW 418i Çekilişi kapsamında 2019 model BMW aracın sahibi olabilirsiniz. Nasıl mı? Çekiliş ile ilgili detaylar sitemizde. İşte konu ile ilgili detaylar… Çekiliş sonucu https://www.ocekilis.com/shell-deli2go-bmw-418i-cekilis-sonucu/ linkinde yer almaktadır.

Çekilişe nasıl katılabilirim?

31 Aralık 2019 tarihine kadar yurt içinde promosyonlu Shell & Turcass Petrole Sait Shell Akaryakıt istasyonlarından satışı gerçekleştirilen Deli2Go sandviç çeşitlerinin (Ton Balıklı, Beyaz Peynirli, Kaşarlı, Hindi Fümeli, Ton Balık ve Çavdar, Mozarella ve Jambon, Tavuk Füme ve Kaşar, Jambon & Mozeralle Ciabatta, Jambon ve Mozeralla, Acılı Salsa Soslu Tavuk Dürüm, Kavurma Kaşar Bazlama, Tavuk Pesto Panini) birini satın alıp, ürün paketinin içinde bulunan katılım kartı üstündeki şifreyi; isim, soy isim, telefon numarası ve adres bilgileri ile birlikte shell.com.tr linkinde bulunan ilgili alanlara giriş yapanlara çekiliş hakkı verilecektir.

Çekiliş sonucunda ne hediye kazanabilirim? 

1 talihli BMW 418i Coupe 2019 model otomobil kazanacaktır.

Çekiliş ne zaman yapılacak?

10 Ocak 2020 tarihinde noter huzurunda çekiliş gerçekleştirilecektir. Çekilişin sonucu ise 16 Ocak 2020 tarihinde Takvim Gazetesinde ve sitemizde (ocekilis.com) yayınlanacaktır. Bu tarihte sitemize giriş yaparak; çekiliş sonucundan haberdar olabilirsiniz.

Shell Deli2Go BMW 418i Çekilişi kapsamında diğer detaylar?
  • İkramiye tesliminde şifreli katılım kartının ibrazı edilmesi zorunlu olmaktadır. Aldığınız tüm ürünlerin şifreli kartının saklanması katılımcı kişilerin sorumluluğunda olmaktadır.
  • 31 Ocak 2020 tarihine kadar asil talihliler, 15 Şubat 2020 tarihine kadar ise yedek talihliler kimlik, iletişim bilgileri ve ikramiye kazanılan okunabilir şifreli katılım kartı ile birlikte info@u2.com.tr adresine mail göndermeleri veya U2 Tanıtım ve Promosyon firmasına ilgili belgelerle şahsen başvuru yapmaları veya firmaya belgeleri fax ile göndermeleri gereklidir. Bu tarihlere kadar başvuru yapmayan kişiler ödülü alamazlar.
  • 18 yaşından küçük kişiler, Shell & Turcas Petrol, Shel Petrol, Shel Enerji ve U2 Tanıtım Promosyon çalışanları, Shell bayi ve Shell bayi çalışanları, Shell acenta ve acenta çalışanları, AMVG internet ve telekom çalışanları, tüzel kişiler çekilişe katılım sağlayamaz. Çekilişe katılıp ikramiye kazansa bile ödül verilmez.
  • KDV ve ÖTV vergileri dışında bulunan diğer vergi ve yasal yükümlülükler talihliler tarafından karşılanır.
  • Çekiliş ile ilgili olarak diğer detaylı bilgiler için; Shell firmasının WEB Sitesini inceleyebilir, sorularınız olduğunda da firmanın müşteri hizmetleri ya da U2 Tanıtım Promosyon firmasına iletebilirsiniz.

Sitemizde yer alan diğer çekiliş kampanyalarına https://www.ocekilis.com/guncel-cekilisler/ linki üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca katıldığınız bir çekilişin sonuçlarını öğrenmek için https://www.ocekilis.com/cekilis-sonucu linkini inceleyebilirsiniz. Ocekilis.com olarak; yasal izinleri alınan, kamuoyuna açıklanmış bilgileri yayınlıyoruz. Çekilişler ile ilgili herhangi bir ilgimiz bulunmamaktadır. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir