Shell Deli2Go BMW 418i Çekiliş Sonucu

Shell Deli2Go BMW 418i Çekiliş Sonucu dahilinde kazanan isimler 10 Ocak 2020 tarihinde yapılan çekiliş ile belirlenmiştir. Çekilişin resmi sonuçları 16 Ocak 2020 tarihinde yayınlanacaktır. İlgili tarihte Takvim Gazetesinde ve sitemizde (ocekilis.com) sonuçlar yer alacaktır. Sitemize giriş yaparak; çekiliş sonucundan haberdar olabilirsiniz. İşte çekiliş sonucu ve diğer detayları…

BMW 418i Coupe 2019 Kazanan Asil Talihli 

Mert Nukan / İstanbul

BMW 418i Coupe Kazanan Yedek Talihli 

Aykut Güney / İstanbul

Emrah Bilgin / İstanbul

Shell Deli2Go BMW 418i Çekiliş Sonucu dahilinde detaylar nelerdir?

İkramiye tesliminde şifreli katılım kartının ibrazı edilmesi zorunlu olmaktadır. Aldığınız tüm ürünlerin şifreli kartının saklanması katılımcı kişilerin sorumluluğunda olmaktadır.

31 Ocak 2020 tarihine kadar asil talihliler, 15 Şubat 2020 tarihine kadar ise yedek talihliler kimlik, iletişim bilgileri ve ikramiye kazanılan okunabilir şifreli katılım kartı ile birlikte info@u2.com.tr adresine mail göndermeleri veya U2 Tanıtım ve Promosyon firmasına ilgili belgelerle şahsen başvuru yapmaları veya firmaya belgeleri fax ile göndermeleri gereklidir. Bu tarihlere kadar başvuru yapmayan kişiler ödülü alamazlar.

18 yaşından küçük kişiler, Shell & Turcas Petrol, Shel Petrol, Shel Enerji ve U2 Tanıtım Promosyon çalışanları, Shell bayi ve Shell bayi çalışanları, Shell acenta ve acenta çalışanları, AMVG internet ve telekom çalışanları, tüzel kişiler çekilişe katılım sağlayamaz. Çekilişe katılıp ikramiye kazansa bile ödül verilmez.

KDV ve ÖTV vergileri dışında bulunan diğer vergi ve yasal yükümlülükler talihliler tarafından karşılanır.

Çekiliş ile ilgili olarak diğer detaylı bilgiler için; Shell firmasının WEB Sitesini inceleyebilir, sorularınız olduğunda da firmanın müşteri hizmetleri ya da U2 Tanıtım Promosyon firmasına iletebilirsiniz.

Sitemizde yer alan diğer çekiliş kampanyalarına https://www.ocekilis.com/guncel-cekilisler/ linki üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca katıldığınız bir çekilişin sonuçlarını öğrenmek için https://www.ocekilis.com/cekilis-sonucu linkini inceleyebilirsiniz. Ocekilis.com olarak; yasal izinleri alınan, kamuoyuna açıklanmış bilgileri yayınlıyoruz. Çekilişler ile ilgili herhangi bir ilgimiz bulunmamaktadır. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir