Şenpiliç iPhone XR Çekilişi

Şenpiliç iPhone XR Çekilişi kapsamında 10 adet iPhone XR 64 GB akıllı cep telefonlarından birine sahip olabilirsiniz. Nasıl mı? Çekiliş ile ilgili tüm detaylar yazımızda yer almaktadır…

Çekilişe nasıl katılabilirim?

1 Kasım 2019 ile 7 Ocak 2020 tarihleri arasında Osmaniye ve Adana illerinde yer alan satış noktalarından Şenpiliç markasına ait promosyonlu Şenpiliç ürünlerinden (Tabaklı Şinitzel, Tabaklı Nugget, Tabaklı Parmak Köfte, Tabaklı Cordon Blue, Tabaklı Misket Köfte, Tabaklı Kasap Köfte, Piliç Karışık Döner, Minik Sosis ürünleri için 1 adet çekiliş hakkı verilir. Tabaklı Kalçalı But, Tabaklı Baget, Tabaklı But İncik, Tabaklı Derili Pirzola, Tabaklı Kanat İncik, tabaklı Piliç Kanat, Tabaklı Kelebek, Tabaklı Piliç Karışık Izgaralık Kanat, Tabaklı Derili BNonfile, Tabaklı Piliç Kemiksiz Derisiz But İncik, Tabaklı Bonfile, Tabaklı Piliç Izgaralık Kanat, Tabaklı Şinitzel ürünleri için ise 2 çekiliş hakkı verilmektedir.) herhangi birini satın alarak ürün paketi içinde bulunan üstü kapalı şifreli katılım kartı üstündeki şifreyi Şenpiliç’in sitesindeki forma dolduranlara çekiliş hakkı verilecektir.

Çekiliş sonucunda ne hediye kazanabilirim? 

10 talihli iPhone XR 64GB telefon kazanacaktır.

Çekiliş ne zaman yapılacak?

15 Ocak 2020 tarihinde noter huzurunda çekiliş gerçekleştirilecektir. Çekilişin sonucu ise 21 Ocak 2020 tarihinde Takvim Gazetesinde ve sitemizde (ocekilis.com) yayınlanacaktır. Bu tarihte sitemize giriş yaparak; çekiliş sonucundan haberdar olabilirsiniz.

Şenpiliç iPhone XR Çekilişi kapsamında diğer detaylar?
  • İkramiye tesliminde üstü kapalı şifre katılım kartı ibrazı zorunludur. Bu şifreli katılım kartın saklanması ve muhafazası katılımcının sorumluluğundadır. Okunabilir olmayan kartlar ile ikramiye teslimi gerçekleşmez.
  • 5 Şubat 2020 tarihine kadar asil talihliler, 20 Şubat 2020 tarihine kadar ise yedek talihliler kimlik fotokopisi ve ikramiye kazanmış olan okunabilir şifreli ürün kartı ve iletişim bilgileri ile birlikte info@u2.com.tr adresine mail göndermeleri gereklidir. Bu tarihlere kadar başvuru yapmayan talihliler ikramiye kazanamaz.
  • Şenpiliç Gıda, Mobil Eğlence Telekom, U2 Tanıtım çalışanları ve 18 yaşından küçükler çekilişe katılamaz. Çekilişe katılarak ikramiye kazansalar bile ikramiye teslimi gerçekleşmez.
  • KDV ve ÖTV vergileri dışında bulunan diğer vergi ve yasal yükümlülükler talihliler tarafından karşılanır.
  • Çekilişe dair diğer detaylı bilgiler için Şenpiliç firmasının WEB sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Sitemizde yer alan diğer çekiliş kampanyalarına https://www.ocekilis.com/guncel-cekilisler/ linki üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca katıldığınız bir çekilişin sonuçlarını öğrenmek için https://www.ocekilis.com/cekilis-sonucu linkini inceleyebilirsiniz. Ocekilis.com olarak; yasal izinleri alınan, kamuoyuna açıklanmış bilgileri yayınlıyoruz. Çekilişler ile ilgili herhangi bir ilgimiz bulunmamaktadır. 

Şenpiliç iPhone XR Çekilişi” için bir yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir