QNB Finansbank iPhone 11 Çekilişi

QNB Finansbank iPhone 11 Çekilişi dahilinde tam 11 şanslı kişi iPhone 11 Pro 64GB akıllı telefon ödülü kazanıyor. Dikkat! Bu talihlilerden birisi de siz olabilirsiniz. Peki nasıl mı? Çekilişe dair detaylar yazımızda yer almaktadır. İşte o detaylar… Çekiliş sonucu https://www.ocekilis.com/qnb-finansbank-iphone-11-cekilis-sonucu/ linkinde yer almaktadır.

Çekilişe nasıl katılabilirim?

27 Ocak 2020 tarihine kadar QNB Finansbank Cep Şubesi’ne müşteri numarası veya TC Kimlik Numarası ve şifre ile giriş yapan bireysel müşteriler ya da tüzel müşteriler 1 adet çekiliş hakkı kazanabilir. Kampanya süresi boyunca her gün bu şekilde 1 adet çekiliş hakkı kazanılabilir ve maksimum 32 adet çekiliş hakkına sahip olabilirsiniz.

Çekiliş sonucunda ne hediye kazanabilirim? 

11 kişi iPhone 11 Pro 64 GB telefon kazanacaktır. Hat ve kart dahil değildir.

Çekiliş ne zaman yapılacak?

3 Şubat 2020 tarihinde noter huzurunda çekiliş gerçekleştirilecektir. Çekilişin resmi sonuçları ise 10 Şubat 2020 tarihinde Posta Gazetesinde ve sitemizde (ocekilis.com) yayınlanacaktır. Bu tarihte sitemize giriş yaparak; çekiliş sonucundan haberdar olabilirsiniz.

Peki, QNB Finansbank iPhone 11 Çekilişi kapsamında diğer detaylar?

Talihliler ne kadar talihli olsa da birden fazla ödül / ikramiye kazanamaz.

25 Şubat 2020 tarihine kadar asil talihliler, 11 Mart 2020 tarihine kadar ise yedek talihliler 444 10 22 numaralı telefon üzerinden Akro Tanıtım Organizasyon firmasına başvuruda bulunması gereklidir. Bu tarihlere kadar başvuru yapmayan kişiler ödüllerini teslim alamazlar.

18 yaşından küçük kişiler ile QNB Finansbank AŞ ve iştiraklerinde çalışanlar çekilişe katılım sağlayamazlar. Çekilişe katılıp, ödül dahi kazansa ödül teslimi gerçekleşmez.

KDV ve ÖTV vergileri dışında bulunan diğer vergi ve yasal yükümlülükler talihliler tarafından karşılanır.

Çekiliş ile ilgili olarak diğer detaylı bilgiler için QNB Finansbank’ın resmi sitesini ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca çekilişe dair sorularınız var ise firmaya iletebilirsiniz.

Sitemizde yer alan diğer çekiliş kampanyalarına https://www.ocekilis.com/guncel-cekilisler/ linki üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca katıldığınız bir çekilişin sonuçlarını öğrenmek için https://www.ocekilis.com/cekilis-sonucu linkini inceleyebilirsiniz. Ocekilis.com olarak; yasal izinleri alınan, kamuoyuna açıklanmış bilgileri yayınlıyoruz. Çekilişler ile ilgili herhangi bir ilgimiz bulunmamaktadır. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir