Paycell Samsung Galaxy S10+ Çekilişi

Paycell Samsung Galaxy S10+ Çekilişi kapsamında 10 Samsung Galaxy S10 Plus kazanan talihliden birisi olabilirsiniz. Nasıl mı? Çekiliş ile ilgili detaylar yazımızda yer almaktadır. İşte o detaylar… (Çekiliş sonucu açıklandı, https://ocekilis.com/paycell-samsung-galaxy-s10-cekilis-sonucu linkinden kontrol edebilirsiniz.)

Çekilişe nasıl katılabilirim?

15 Kasım 2019 tarihine kadar Paycell uygulaması kullanarak ya da Turkcell mağazalarından Financell, Superonline veya diğer kurum fatura ödemesi gerçekleştiren kişiler çekiliş hakkı kazanacaktır. Çekilişe katılabilmek için; fatura ödemesini yaptıktan sonra size gelecek olan SMS’teki linke tıklayıp, karşınıza çıkacak sitede sizden istenen bilgileri doldurmanız gerekmektedir.

Çekiliş sonucunda ne hediye kazanabilirim? 

10 talihli Samsung Galaxy S10+ kazanacaktır.

Çekiliş ne zaman yapılacak?

Çekiliş 27 Kasım 2019 tarihinde noter huzurunda gerçekleştirilecektir. Çekilişin sonucu ise 29 Kasım 2019 tarihinde Akşam Gazetesinde ve sitemizde (ocekilis.com) yayınlanacaktır. Bu tarihte sitemize giriş yaparak; çekiliş sonucundan haberdar olabilirsiniz.

Paycell Samsung Galaxy S10 Plus Çekilişi kapsamında diğer detaylar?
 • En fazla 8 fatura ödemesi için 8 çekiliş hakkı kazanılır. 8 adetlik çekiliş hakkı bir kişinin kazanabileceği maksimum çekiliş hakkıdır.
 • Çekilişe katılımlarda isim, soy isim, telefon bilgilerinden birisi eksik olması durumunda çekiliş hakkı verilmez. Bu nedenle girdiğiniz bilgileri kontrol etmenizi öneririz.
 • Asil talihliler 14 Aralık 2019 tarihine kadar, yedek talihliler ise 29 Aralık 2019 tarihine kadar başvuruda bulunması gerekir. Bu tarihlere kadar başvuru yapmayan talihliler ödül kazanamaz.
 • Bir kişi birden fazla ödül kazanamaz.
 • Turkcell Ödeme ve Elektronik, Mucize Tanıtım Organizasyon ile 18 yaşından küçük kişiler çekilişe katılamaz. Çekiliş kampanyasına katılıp kazansa bile ikramiye teslim edilmez.
 • KDV ve ÖTV vergileri dışında bulunan diğer vergi ve yasal yükümlülükler talihliler tarafından karşılanır.
 • Çekilişe dair diğer detaylı bilgilere Paycell ve Turkcell siteleri üzerinden ulaşabilirsiniz.  Sorularınız için ise Turkcell ve Paycell firmaları ile iletişime geçerek destek alabilirsiniz.

Sitemizde yer alan diğer çekiliş kampanyalarına https://www.ocekilis.com/guncel-cekilisler/ linki üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca katıldığınız bir çekilişin sonuçlarını öğrenmek için https://www.ocekilis.com/cekilis-sonucu linkini inceleyebilirsiniz. Ocekilis.com olarak; yasal izinleri alınan, kamuoyuna açıklanmış bilgileri yayınlıyoruz. Çekilişler ile ilgili herhangi bir ilgimiz bulunmamaktadır. 

Paycell Samsung Galaxy S10+ Çekilişi” için 2 yorum

 • Kasım 20, 2019 tarihinde, saat 11:01 am
  Permalink

  Çekişişe katıldım sonuçları çok merak ediyorum umarım burada yayınlanır bu site çok güzel

  Yanıtla
  • Kasım 20, 2019 tarihinde, saat 2:16 pm
   Permalink

   Merhabalar,
   Çekiliş kapsamında size bol şanslar diliyoruz.
   Site için söyledikleriniz için de teşekkür ederiz. 🙂

   Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir