Paycell Samsung Galaxy S10+ Çekiliş Sonucu

Paycell Samsung Galaxy S10+ Çekiliş Sonucu 27 Kasım 2019 tarihinde noter huzurunda yapılan çekiliş ile belirlendi. Çekilişin sonucu ise 29 Kasım 2019 tarihinde Akşam Gazetesinde ve sitemizde (ocekilis.com) yayınlanacaktır. Bu tarihte sitemize giriş yaparak; çekiliş sonucundan haberdar olabilirsiniz. İşte çekiliş sonucu ve diğer detaylar…

Samsung Galaxy S10+ Kazanan Asil Talihliler

1 – Emre Akbaş / Ankara
2 – Behçet Koçak / Ankara
3 – Mücahit Gedizli / Amasya
4 – Osman Tekeş / Diyarbakır
5 – Melih Yıldırım / İstanbul
6 – İbrahim Kırmaç / İstanbul
7 – Emre Karaduman / İstanbul
8 – Sedat Kaya / İstanbul
9 – Aydan Betül Çabukoğlu / İstanbul
10 – Mine Kara / Trabzon

Samsung Galaxy S10+ Kazanan Yedek Talihliler 

1 – Sencer Gökparçalar / Gaziantep
2 – Faruk Akköse / Denizli
3 – Celal Bostancı / Konya
4 – Kasım Karakaya / Kayseri
5 – Tuncay Çevirme / İstanbul
6 – Beyazıt Asıl / Bursa
7 – Murat Ustasüleymanoğlu / İstanbul
8 – Bihter Kahraman / İzmit
9 – Ali Özdemir / Kocaeli
10 – Murat Çakmak / Konya

Paycell Samsung Galaxy S10+ Çekiliş Sonucu kapsamında diğer detaylar?
  • En fazla 8 fatura ödemesi için 8 çekiliş hakkı kazanılır. 8 adetlik çekiliş hakkı bir kişinin kazanabileceği maksimum çekiliş hakkıdır.
  • Çekilişe katılımlarda isim, soy isim, telefon bilgilerinden birisi eksik olması durumunda çekiliş hakkı verilmez. Bu nedenle girdiğiniz bilgileri kontrol etmenizi öneririz.
  • Asil talihliler 14 Aralık 2019 tarihine kadar, yedek talihliler ise 29 Aralık 2019 tarihine kadar başvuruda bulunması gerekir. Bu tarihlere kadar başvuru yapmayan talihliler ödül kazanamaz.
  • Bir kişi birden fazla ödül kazanamaz.
  • Turkcell Ödeme ve Elektronik, Mucize Tanıtım Organizasyon ile 18 yaşından küçük kişiler çekilişe katılamaz. Çekiliş kampanyasına katılıp kazansa bile ikramiye teslim edilmez.
  • KDV ve ÖTV vergileri dışında bulunan diğer vergi ve yasal yükümlülükler talihliler tarafından karşılanır.
  • Çekilişe dair diğer detaylı bilgilere Paycell ve Turkcell siteleri üzerinden ulaşabilirsiniz.  Sorularınız için ise Turkcell ve Paycell firmaları ile iletişime geçerek destek alabilirsiniz.

Sitemizde yer alan diğer çekiliş kampanyalarına https://www.ocekilis.com/guncel-cekilisler/ linki üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca katıldığınız bir çekilişin sonuçlarını öğrenmek için https://www.ocekilis.com/cekilis-sonucu linkini inceleyebilirsiniz. Ocekilis.com olarak; yasal izinleri alınan, kamuoyuna açıklanmış bilgileri yayınlıyoruz. Çekilişler ile ilgili herhangi bir ilgimiz bulunmamaktadır. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir