Patos Cipso Chips Master iPhone XR Çekilişi

Patos Cipso Chips Master iPhone XR Çekilişi kapsamında ödül kazanacak 3 talihliden birisi olabilirsiniz. Nasıl mı? Çekiliş ile ilgili tüm detaylar yazımızda yer almaktadır. Çekiliş sonucu https://www.ocekilis.com/patos-cipso-chips-master-iphone-cekilis-sonucu/ linkinde olmaktadır.

Çekilişe nasıl katılabilirim?

31 Ocak 2020 tarihine kadar Türkiye sınırları içerisinde Doğuş Yiyecek ve İçecek markasına ait promosyonlu Chip Master, Çerezos, Cipso ve Patos ürünlerinin Süper, Süper Plus ve Parti Boy paketlerinden birini satın alarak; ambalajın içinde bulunan karttaki şifreyi; sanslicark.com linki üzerinde bulunan forma giriş yaparak çekiliş hakkı kazanabilirsiniz. İlgili formda bulunan sizden istenilen bilgileri girmeniz gereklidir.

Çekiliş sonucunda ne hediye kazanabilirim? 

3 talihli iPhone XR 128GB Akıllı Telefon (8159,97 TL tutarında, Hat ve Kart Hariç) kazanacaktır.

Çekiliş ne zaman yapılacak?

7 Şubat 2020 tarihinde noter huzurunda çekiliş gerçekleştirilecektir. Çekilişin sonucu ise 12 Şubat 2020 tarihinde Birgün Gazetesinde ve sitemizde (ocekilis.com) yayınlanacaktır. Bu tarihte sitemize giriş yaparak; çekiliş sonucundan haberdar olabilirsiniz.

Patos Cipso Chips Master iPhone XR Çekilişi kapsamında diğer detaylar?
  • Öncelikle belirtmeliyiz ki; ikramiye tesliminde şifreli kartın ibrazı zorunludur. Dolayısı ile bu şifreli kartın okunabilir şekilde saklanması katılımcıların sorumluluğunda olmaktadır.
  • Mükerrer şifre gönderimleri kapsamında; sadece ilk gönderilen şifre geçerli sayılacaktır.
  • 18 yaşından küçük kişiler, Doğuş Yiyecek ve İçecek çalışanları ile Yeni Markera Çekiliş çalışanları çekilişe katılamaz.
  • Çekilişe katılarak ikramiye kazansalar bile ikramiye teslimi gerçekleşmez.
  • KDV ve ÖTV vergileri dışında bulunan diğer vergi ve yasal yükümlülükler talihliler tarafından karşılanır.
  • Çekilişe dair diğer detaylar için sanslicark.com sitesiniz ziyaret edebilir Şanslı Çark mobil uygulamalarını kontrol edebilirsiniz.

Sitemizde yer alan diğer çekiliş kampanyalarına https://www.ocekilis.com/guncel-cekilisler/ linki üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca katıldığınız bir çekilişin sonuçlarını öğrenmek için https://www.ocekilis.com/cekilis-sonucu linkini inceleyebilirsiniz. Ocekilis.com olarak; yasal izinleri alınan, kamuoyuna açıklanmış bilgileri yayınlıyoruz. Çekilişler ile ilgili herhangi bir ilgimiz bulunmamaktadır. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir