Park Bornova Opel Astra Çekilişi

Park Bornova Opel Astra Çekilişi kapsamında hayallerinize kavuşabilir, 2019 model Opel Astra kazanabilirsiniz. Nasıl mı? İşte çekilişe dair detaylar sitemizde yer almaktadır…

Çekilişe nasıl katılabilirim?

15 Aralık 2019 tarihine kadar İzmir’de bulunan Park Bornova Outlet Center’in içinde bulunan mağazalar ve stantlar üzerinden aynı günde toplamda 100 TL ve katları tutarında yapacağınız alışveriş kapsamında AVM içindeki kampanya danışma noktalarına giderek; fiş / fatura ibraz edip çekilişe katılabilirsiniz. Yapacağınız her 100 TL’lik alışveriş için 1 adet çekiliş hakkı verilecektir.

Çekiliş sonucunda ne hediye kazanabilirim? 

1 talihli Opel Astra Sedan (2019 model) otomobil kazanacaktır.

Çekiliş ne zaman yapılacak?

18 Aralık 2019 tarihinde noter huzurunda çekiliş gerçekleştirilecektir. Çekilişin sonucu ise 20 Aralık 2019 tarihinde Milliyet Gazetesinde ve sitemizde (ocekilis.com) yayınlanacaktır. Bu tarihte sitemize giriş yaparak; çekiliş sonucundan haberdar olabilirsiniz.

Park Bornova Opel Astra Çekilişi kapsamında diğer detaylar?
  • İkramiye teslimi için; fiş / fatura / e-fatura ibrazı zorunludur.
  • Mat İnşaat, Park Bornova Şube Yönetimi, AVM içinde bulunan mağaza sahipleri ve mağaza çalışanları, AVM’ye bağlı taşeron firma sahipleri ve çalışanları ile 18 yaşından küçükler çekilişe katılamaz. Çekiliş kampanyasına katılıp kazansa bile ikramiye teslim edilmez.
  • KDV ve ÖTV vergileri dışında bulunan diğer vergi ve yasal yükümlülükler talihliler tarafından karşılanır.
  • Çekilişe dair diğer detaylara Park Bornova AVM’nin sitesi üzerinden ya da AVM içinde bulunan kampanya danışma noktalarından ulaşabilirsiniz.

Sitemizde yer alan diğer çekiliş kampanyalarına https://www.ocekilis.com/guncel-cekilisler/ linki üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca katıldığınız bir çekilişin sonuçlarını öğrenmek için https://www.ocekilis.com/cekilis-sonucu linkini inceleyebilirsiniz. Ocekilis.com olarak; yasal izinleri alınan, kamuoyuna açıklanmış bilgileri yayınlıyoruz. Çekilişler ile ilgili herhangi bir ilgimiz bulunmamaktadır. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir