Omo LG Çamaşır Makinesi Çekilişi

Omo LG Çamaşır Makinesi Çekilişi kapsamında 3 kişi LG markalı çamaşır makinesi ödülü kazanacaktır. Nasıl mı? Çekilişe dair detaylar yazımız içerisinde yer alıyor. İşte o detaylar…

Çekilişe nasıl katılabilirim?

Çekiliş dahilinde yurt genelinde 14 Şubat 2020 tarihine kadar Gima ve CarrefourSA marketlerinden yapacağınız Unilever markasına ait kampanyaya dahil edilmiş Omo Sıvı ürünlerinden tek seferde yapılacak 50 TL ve katları tutarında alışveriş yapıp; akabinde alışveriş fişini Çek Kazan uygulamasına giriş yaparak, ilgili kampanyanın içinden fotoğrafını gönderen kişiler çekilişe katılmaya hak kazanacaktır. Gönderdiğiniz fotoğrafın net ve okunabilir olması gereklidir. Fotoğraf göndermenizi takiben 24 saat inceleme yapılacak ve onaylanması ile fişte bulunan ürünler için çekiliş hakkı verilecektir.

Çekiliş sonucunda ne hediye kazanabilirim? 

3 talihli kişiye LG T1007V5S Çamaşır Makinesi verilecektir.

Omo LG Çamaşır Makinesi Çekilişi için diğer detaylar nelerdir?

Bir talihli birden fazla ödül kazanamaz.

Çekiliş kampanyası kapsamında çekilişe hak kazandıktan sonra; iptal ve iade durumları ile çekiliş hakkınız da iptal olur.

KDV ve ÖTV vergileri dışında bulunan diğer vergi ve yasal yükümlülükler talihliler tarafından karşılanır.

CarrefourSA, Gima market, Unilever Türkiye çalışanları, Çek Kazan çalışanları ve 18 yaşından küçük kişiler çekilişe katılamaz. Katılıp ödül kazanması halinde de ödülü teslim edilmez.

Çekiliş kampanyası dahilinde diğer detaylara Çek Kazan uygulamasından ulaşabilirsiniz. Sorularınız için de firma ile iletişime iletebilirsiniz.

Sitemizde yer alan diğer çekiliş kampanyalarına https://www.ocekilis.com/guncel-cekilisler/ linki üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca katıldığınız bir çekilişin sonuçlarını öğrenmek için https://www.ocekilis.com/cekilis-sonucu linkini inceleyebilirsiniz. Ocekilis.com olarak; yasal izinleri alınan, kamuoyuna açıklanmış bilgileri yayınlıyoruz. Çekilişler ile ilgili herhangi bir ilgimiz bulunmamaktadır. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir