Omo LG Çamaşır Makinesi Çekiliş Sonucu

Omo LG Çamaşır Makinesi Çekiliş Sonucu belli oldu. Çekiliş sonuçları 18 Şubat 2020 tarihinde yapılmış olan noter huzurundaki, halka açık çekiliş ile belli olmuştu. Çekilişin resmi sonuçları da 23 Şubat tarihinde Takvim Gazetesi ve sitemizde yayınlanacaktır. Aynı günde sitemizden sonuçları görebilmek mümkündür. İşte çekiliş sonucu ve diğer detaylar…

LG T1007V5S Çamaşır Makinesi Kazanan Asiller

Çekiliş sonucu beklenmektedir…

LG T1007V5S Çamaşır Makinesi Kazanan Yedek Talihliler

Çekiliş sonucu beklenmektedir…

Omo LG Çamaşır Makinesi Çekiliş Sonucu kapsamında diğer detaylar?

Bir talihli birden fazla ödül kazanamaz.

Çekiliş kampanyası kapsamında çekilişe hak kazandıktan sonra; iptal ve iade durumları ile çekiliş hakkınız da iptal olur.

KDV ve ÖTV vergileri dışında bulunan diğer vergi ve yasal yükümlülükler talihliler tarafından karşılanır.

CarrefourSA, Gima market, Unilever Türkiye çalışanları, Çek Kazan çalışanları ve 18 yaşından küçük kişiler çekilişe katılamaz. Katılıp ödül kazanması halinde de ödülü teslim edilmez.

Çekiliş kampanyası dahilinde diğer detaylara Çek Kazan uygulamasından ulaşabilirsiniz. Sorularınız için de firma ile iletişime iletebilirsiniz.

Sitemizde yer alan diğer çekiliş kampanyalarına https://www.ocekilis.com/guncel-cekilisler/ linki üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca katıldığınız bir çekilişin sonuçlarını öğrenmek için https://www.ocekilis.com/cekilis-sonucu linkini inceleyebilirsiniz. Ocekilis.com olarak; yasal izinleri alınan, kamuoyuna açıklanmış bilgileri yayınlıyoruz. Çekilişler ile ilgili herhangi bir ilgimiz bulunmamaktadır. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir