Olips Tatilsepeti Seyahat Çeki Çekilişi

Olips Tatilsepeti Seyahat Çeki Çekilişi kapsamında Tatil Sepeti için geçerli 1000 TL tutarında seyahat çeki kazanabilirsiniz. Nasıl mı? İşte çekilişe dair detaylar… (Çekiliş sonucu açıklandı, https://www.ocekilis.com/olips-tatilsepeti-seyahat-ceki-cekilis-sonucu/ linkinden sonuçlara ulaşabilirsiniz.)

Çekilişe nasıl katılabilirim?

Kampanya kapsamında geçerli satış noktalarından (ilgili satış noktaları çekiliş için diğer detaylar kısmında yer almaktadır.) 30 Kasım 2019 tarihine kadar Olips markalı ürünlerden yapacağınız 5 TL ve katları tutarında alışveriş yaparak; fiş / fatura fotoğrafını Çek Kazan uygulamasına üye olup göndererek çekiliş hakkı kazanabilirsiniz. (Fiş ya da fatura üzerindeki her 5 TL’lik Olips ürünü için 1 adet çekiliş hakkı verilir.) Uygulama üzerinden gönderilecek olan fiş fotoğrafının net ve okunabilir olması gerekmektedir.

Çekiliş sonucunda ne hediye kazanabilirim? 

20 talihli 1000 TL tutarında Tatil Sepeti Seyahat Çeki kazanacaktır.

Çekiliş ne zaman yapılacak?

Çekiliş 10 Aralık 2019 tarihinde noter huzurunda halka açık olarak gerçekleştirilecektir. Çekilişin resmi sonucunda kazanan talihliler ise; 13 Aralık 2019 tarihinde Birgün Gazetesinde ve sitemizde (ocekilis.com) yayınlanacaktır. Bu tarihte sitemize giriş yaparak; çekiliş sonucundan haberdar olabilirsiniz.

Olips Tatilsepeti Seyahat Çeki Çekilişi kapsamında diğer detaylar?
  • İkramiye tesliminde fiş / fatura ibrazı zorunlu olmaktadır. O nedenle yaptığınız ilgili alışverişlerin fotoğraflarını uygulama üzerinden gönderdikten sonra; saklamanız gereklidir.
  • İkramiye olarak 20 kişi 1000 TL tutarında seyahat çeki kazanacağını belirtmiştik. Bu seyahat çeki ile; Tatil Sepeti çağrı merkezi üzerinden münferit uçak biletleri ile yurt dışı otel ve yurt dışı transfer, araç kiralama hariç olmak üzere tüm yurt içi otelleri ile, yurt içi şehir otelleri hizmetleri, yurt içi paket programları, yurt içi kültür paket turları, Kıbrıs Tatil Paket Turları, Kıbrıs Otelleri kategorilerinde 13 Ocak 2020 ile 30 Ekim 2020 tarihleri arasında geçerli olacaktır.
  • 18 yaşın altındaki kişiler; üyelik bilgileri eksik kullanıcılar, kayıtlı olmayan tüketiciler, Kent Gıda Maddeleri, Barn Teknoloji Ticaret ve Hedef Çekiliş Organizasyon çalışanları çekilişe katılamaz. Çekilişe katılıp ikramiye kazansa bile; ödül teslim edilemez.
  • KDV ve ÖTV vergileri dışında bulunan diğer vergi ve yasal yükümlülükler talihliler tarafından karşılanır.
  • Çekiliş kapsamında bulunan marketler: Çağdaş Marketler, Altunbilekler Marketler, Özhan Marketler, Mopaş Marketler, Özkuruşlar Marketler, Çağrı Marketler, Üçler Marketler, Yunus Marketler, Soykan Marketler, Başgimpa Marketler, Sarıyer Marketler ve Şekerciler Marketler olmak üzere toplamda 12 farklı marketin tüm şubeleri olmaktadır.
  • Çekiliş ile ilgili olarak diğer detaylı bilgilere ise; Çek Kazan uygulaması üzerinden kampanyanın içeriğine girerek ulaşabilirsiniz.

Sitemizde yer alan diğer çekiliş kampanyalarına https://www.ocekilis.com/guncel-cekilisler/ linki üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca katıldığınız bir çekilişin sonuçlarını öğrenmek için https://www.ocekilis.com/cekilis-sonucu linkini inceleyebilirsiniz. Ocekilis.com olarak; yasal izinleri alınan, kamuoyuna açıklanmış bilgileri yayınlıyoruz. Çekilişler ile ilgili herhangi bir ilgimiz bulunmamaktadır. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir