Nivea Money Kart iPhone 11 Çekilişi

Nivea Money Kart iPhone 11 Çekilişi kapsamında iPhone 11 akıllı telefon ya da diğer ödüllerden birini kazanabilirsiniz. Diğer ödüller neler? Çekiliş ile ilgili detaylar neler? İşte soruların yanıtları yazımızda yer almaktadır… (Çekiliş sonucu https://www.ocekilis.com/nivea-money-kart-iphone-11-cekilis-sonucu/ linkinde yer almaktadır.)

Çekilişe nasıl katılabilirim?

31 Aralık 2019 tarihine kadar tüm Migros, 5M Migros, Migros Jet ve Sanal Market üzerinden yapacağınız Nivea deodorant ürünlerinden tek seferde 2 adet satın alan Money özellikli kart sahipleri kampanyaya katılım sağlayabilecektir. Her 2 adet Nivea deodorant 1 adet çekiliş hakkı vermektedir.

Çekiliş sonucunda ne hediye kazanabilirim? 

2 talihli iPhone 11 64GB Akıllı Telefon (7299 TL değerinde.),

3 talihli Samsung 50 inç RU7400 UHD TV (4999 TL değerinde.),

4 talihli iPad Air 64GB Wifi Tablet (3499 TL değerinde.) kazanacaktır.

Toplamda 9 talihli ödül kazanacaktır. 

Çekiliş ne zaman yapılacak?

22 Ocak 2020 tarihinde noter huzurunda çekiliş gerçekleştirilecektir. Çekilişin sonucu 28 Ocak 2020 tarihinde Takvim Gazetesinde ve sitemizde (ocekilis.com) yayınlanacaktır. Bu tarihte sitemize giriş yaparak; çekiliş sonucundan haberdar olabilirsiniz.

Nivea Money Kart iPhone 11 Çekilişi kapsamında diğer detaylar?
  • İsim, soy isim bilgileri eksik ya da kayıtlı olmayan Money kart sahipleri çekiliş hakkı kazanamaz.
  • Asil ve yedek talihliler için taahhütlü posta yolu ile tebligat yapılacaktır.
  • 12 Şubat 2020 tarihine kadar asil talihliler, 27 Şubat 2020 tarihine kadar ise yedek talihliler kimlik fotokopileri ve iletişim bilgileri ile birlikte info@u2.com.tr adresine mail göndermeleri gerekmektedir. Ayrıca fax gönderimi ya da belgeler ile şahsen başvuru yapabilirsiniz.  İlgili tarihlere kadar başvuru yapmayan talihliler ödül kazanamaz.
  • Bir kişi birden fazla ödül kazanamaz.
  • Migros Ticaret, Nivea Turkey Kozmetik, U2 Tanıtım Promosyon çalışanları ile 18 yaşından küçük kişiler çekilişe katılım sağlayamaz. Çekilişe katılıp ödül kazansalar bile teslimi sağlanmaz.
  • KDV ve ÖTV vergileri dışında bulunan diğer vergi ve yasal yükümlülükler talihliler tarafından karşılanır.
  • Çekilişe dair diğer detaylara Money.com.tr sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz.

Sitemizde yer alan diğer çekiliş kampanyalarına https://www.ocekilis.com/guncel-cekilisler/ linki üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca katıldığınız bir çekilişin sonuçlarını öğrenmek için https://www.ocekilis.com/cekilis-sonucu linkini inceleyebilirsiniz. Ocekilis.com olarak; yasal izinleri alınan, kamuoyuna açıklanmış bilgileri yayınlıyoruz. Çekilişler ile ilgili herhangi bir ilgimiz bulunmamaktadır. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir