Nestle Nesquik Hoparlör Çekilişi

Nestle Nesquik Hoparlör Çekilişi kapsamında ödül kazanacak 250 talihliden birisi olabilirsiniz. Nasıl mı? Çekilişe dair detaylar yazımızda yer almaktadır. Çekiliş sonucu https://www.ocekilis.com/nestle-nesquik-hoparlor-cekilis-sonucu/ linkinde yer almaktadır.

Çekilişe nasıl katılabilirim?

31 Ocak 2020 tarihine kadar promosyonlu Nestle ürünlerinden (Nestle Nesquik Kakaolu Buğday ve Mısır Gevreği Harfler 310 gr, Nestle Corn Flakes Tam Tahıllı Mısır Gevreği 450 gr, Nestle Nesquik Kakaolu Buğday ve Mısır Gevreği 450 gr, Nestle Nesquik Kakaolu Buğday ve Mısır Gevreği 700 gr) birisini satın alarak; akabinde ürün ambalajı içerisinde bulunan şifreyi isim, soy isim, telefon numarası, e-posta, adres ve sizden istenilen diğer bilgiler ile birlikte kampanya.nesquik.com.tr adresine giriş yaparak çekiliş hakkı kazanabilirsiniz.

Çekiliş sonucunda ne hediye kazanabilirim? 

250 talihli Bluetooth Renk Değiştiren Stormrooper Hoparlör kazanacak.

Çekiliş ne zaman yapılacak?

12 Şubat 2020 tarihinde noter huzurunda çekiliş yapılacaktır. Çekilişin sonucu ise 18 Şubat 2020 tarihinde Takvim Gazetesinde ve sitemizde (ocekilis.com) yayınlanacaktır. Bu tarihte sitemize giriş yaparak; çekiliş sonucundan haberdar olabilirsiniz.

Nestle Nesquik Hoparlör Çekilişi kapsamında diğer detaylar?
  • İkramiye teslimi için; okunabilir şifreli ürün ambalajını ibraz etmeniz zorunludur. Çekilişe katılmak adına yazdığınız tüm şifrelerin ürün ambalajlarını saklamanızı tavsiye ederiz.
  • 4 Mart 2020 tarihine kadar asil talihliler, 19 Mart 2020 tarihine kadar ise yedek talihliler kimlik fotokopisi, ikramiye kazanılan şifreli ürün ambalajı ve iletişim belgeleri ile birlikte info@u2.com.tr adresine mail göndermeleri gereklidir. U2 Tanıtım Hizmetleri firmasına ilgili belgeler ile birlikte şahsen başvurarak ya da FAX göndererek de belgeleri teslim edebilirsiniz. İlgili tarihlere kadar başvuru yapmayan kişiler ödül kazanamaz.
  • Nestle ve U2 Tanıtım Hizmetleri çalışanları ile 18 yaşından küçük kişiler çekilişe katılım sağlayamaz. Çekilişe katılıp ikramiye kazansa bile ödül teslim edilmez.
  • KDV ve ÖTV vergileri dışında bulunan diğer vergi ve yasal yükümlülükler talihliler tarafından karşılanır.
  • Çekilişe dair diğer detaylı bilgilere Nestle firmasının kampanya sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Sitemizde yer alan diğer çekiliş kampanyalarına https://www.ocekilis.com/guncel-cekilisler/ linki üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca katıldığınız bir çekilişin sonuçlarını öğrenmek için https://www.ocekilis.com/cekilis-sonucu linkini inceleyebilirsiniz. Ocekilis.com olarak; yasal izinleri alınan, kamuoyuna açıklanmış bilgileri yayınlıyoruz. Çekilişler ile ilgili herhangi bir ilgimiz bulunmamaktadır. 

Nestle Nesquik Hoparlör Çekilişi” için 2 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir