Nestle Nesquik Hoparlör Çekiliş Sonucu

Nestle Nesquik Hoparlör Çekiliş Sonucu 12 Şubat 2020 tarihli yapılan noter huzurunda, halka açık çekiliş ile belirlendi. Çekilişe dair resmi sonuçlar ise 18 Şubat 2020 tarihli Takvim Gazetesi ve sitemizde (ocekilis.com) yayınlanacaktır. İşte çekiliş sonucu ve diğer detaylar…

Bluetooth Renk Değiştiren Stormrooper Hoparlör Kazanan Asil Talihliler

Sonuçlar beklenmektedir…

Bluetooth Renk Değiştiren Stormrooper Hoparlör Kazanan Yedek Talihliler

Sonuçlar beklenmektedir…

Nestle Nesquik Hoparlör Çekiliş Sonucu dahilinde detaylar nelerdir?
  • İkramiye teslimi için; okunabilir şifreli ürün ambalajını ibraz etmeniz zorunludur. Çekilişe katılmak adına yazdığınız tüm şifrelerin ürün ambalajlarını saklamanızı tavsiye ederiz.
  • 4 Mart 2020 tarihine kadar asil talihliler, 19 Mart 2020 tarihine kadar ise yedek talihliler kimlik fotokopisi, ikramiye kazanılan şifreli ürün ambalajı ve iletişim belgeleri ile birlikte info@u2.com.tr adresine mail göndermeleri gereklidir. U2 Tanıtım Hizmetleri firmasına ilgili belgeler ile birlikte şahsen başvurarak ya da FAX göndererek de belgeleri teslim edebilirsiniz. İlgili tarihlere kadar başvuru yapmayan kişiler ödül kazanamaz.
  • Nestle ve U2 Tanıtım Hizmetleri çalışanları ile 18 yaşından küçük kişiler çekilişe katılım sağlayamaz. Çekilişe katılıp ikramiye kazansa bile ödül teslim edilmez.
  • KDV ve ÖTV vergileri dışında bulunan diğer vergi ve yasal yükümlülükler talihliler tarafından karşılanır.
  • Çekilişe dair diğer detaylı bilgilere Nestle firmasının kampanya sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Sitemizde yer alan diğer çekiliş kampanyalarına https://www.ocekilis.com/guncel-cekilisler/ linki üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca katıldığınız bir çekilişin sonuçlarını öğrenmek için https://www.ocekilis.com/cekilis-sonucu linkini inceleyebilirsiniz. Ocekilis.com olarak; yasal izinleri alınan, kamuoyuna açıklanmış bilgileri yayınlıyoruz. Çekilişler ile ilgili herhangi bir ilgimiz bulunmamaktadır. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir