Nesfit Trendyol 250 TL Çekilişi

Nesfit Trendyol 250 TL Çekilişi kapsamında; tam 1000 talihli ödül kazanacak! Ödül kazanacak 1000 kişiden birisi de siz olabilirsiniz. Nasıl mı? İşte çekilişe dair detaylar yazımız içerisinde yer almaktadır…

Çekilişe nasıl katılabilirim?

1 Mart ile 31 Temmuz 2020 tarihleri arasında Türkiye sınırları içinde bulunan satış noktalarından Nestle Türkiye firmasına ait promosyonlu olan;

 • Nesfit Sade 700 Gram,
 • Nesfit Sade 420 Gram,
 • Nesfit Karışık Meyveli 400 Gram,
 • Nesfit Ballı Bademli 400 Gram,
 • Nesfit Çikolatalı 400 Gram,
 • Nesfit Kırmızı Meyveli 400 Gram

ürünlerinden; birini satın alıp; ürünün ambalajı içerisinde yer alan şifreyi ad, soyad, telefon ve adres bilgileri ile birlikte https://www.nestle-cereals.com/tr/tr/nesfit-trendyol-kampanyasi linkindeki ilgili alanlara giriş yapan kişiler 1 adet çekiliş hakkı kazanacaktır.

Çekiliş sonucunda ne hediye kazanabilirim? 

1000 kişi 250 TL değerinde Trendyol Hediye Çeki kazanacaktır.

Çekiliş ne zaman yapılacak?

Çekiliş 11 Ağustos 2020 tarihinde yapılacaktır. Çekilişin sonucu ise 18 Ağustos 2020 tarihinde sitemizde ve Takvim Gazetesinde ilan edilecektir. İlgili tarihlerde sitemize giriş yaparak çekiliş sonucundan haberdar olabilirsiniz.

Nesfit Trendyol 250 TL Çekilişi kapsamında detaylar nelerdir?

Şifreli ürün ambalajının ibrazı zorunludur. Bu nedenle şifresini gönderdiğiniz ürünlerin saklanması gerekir.

2 Eylül 2020 tarihine kadar asil talihliler, 17 Eylül 2020 tarihine kadar ise yedek talihliler kimlik fotokopisi, ikramiye kazanılan şifreli ürün ambalajı ve iletişim bilgileri ile birlikte info@u2.com.tr adresine mail göndermeleri gereklidir. İlgili tarihlere kadar başvuruda bulunmayan talihliler ödül kazanamaz.

18 yaşından küçük kişiler ile Nestle ve U2 Tanıtım çalışanları çekilişe katılım sağlayamaz. Çekilişe katılıp ödül kazansa bile teslim edilemez.

KDV ve ÖTV vergileri dışında bulunan diğer vergi ve yasal yükümlülükler talihliler tarafından karşılanır.

Çekilişe dair diğer detaylar için şifreyi göndereceğiniz sitede yer alan kampanya şartları bölümünü inceleyebilirsiniz.

Sitemizde yer alan diğer çekiliş kampanyalarına https://www.ocekilis.com/guncel-cekilisler/ linki üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca katıldığınız bir çekilişin sonuçlarını öğrenmek için https://www.ocekilis.com/cekilis-sonucu linkini inceleyebilirsiniz. Ocekilis.com olarak; yasal izinleri alınan, kamuoyuna açıklanmış bilgileri yayınlıyoruz. Çekilişler ile ilgili herhangi bir ilgimiz bulunmamaktadır. 

Nesfit Trendyol 250 TL Çekilişi” için 2 yorum

 • Mart 11, 2020 tarihinde, saat 9:24 am
  Permalink

  Vay be artık bende çekilişlere katılacağım ciddi manada rakamlar var 🙂 internette gezerken buldum siteyi artık dostlarıma da öneriyorum 🙂

  Yanıtla
 • Nisan 21, 2020 tarihinde, saat 3:03 pm
  Permalink

  bir trendyol kulanıcısı olarak nesfit in bu çekiliş fırsatını kaçırmayacağım, bilgilendirme için teşekkürler.

  Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir