Multinet iPhone 11 Çekilişi

Multinet iPhone 11 Çekilişi kapsamında iPhone 11 ödülü kazanabilirsiniz. Nasıl mı? Çekilişe dair detaylar yazımız içerisinde yer almaktadır. Çekiliş sonucu https://ocekilis.com/multinet-iphone-11-cekilis-sonuclari/ linkinde yer almaktadır.

Çekilişe nasıl katılabilirim?

9 Ocak 2020 tarihine kadar MultiPay uygulamasını uygulama marketleri üzerinden (Google Play, Appstore) indirerek, uygulamaya ad, soyad, adres, telefon bilgileri ile birlikte kayıt olup ardından da; “Bugün Buradayım” seçeneği ile yemek yiyeceğiniz restoranı seçip, seçtiğiniz restoranda aynı gün içerisinde Multinet kartınız ile harcama yapmanız durumunda kazanılan her 10 tatlıpara için 1 adet çekiliş hakkı verilecektir. 1 tatlıpara 1 TL’ye eşit olmaktadır.

Çekiliş sonucunda ne hediye kazanabilirim?

1 talihli iPhone 11 Pro 64GB telefon ödülü kazanacaktır.

Çekiliş ne zaman yapılacak?

23 Ocak 2020 tarihinde çekiliş noter huzurunda gerçekleştirilecektir. Çekilişin sonucu ise 28 Ocak 2020 tarihinde Takvim Gazetesinde ve sitemizde (ocekilis.com) yayınlanacaktır. Bu tarihte sitemize giriş yaparak; çekiliş sonucundan haberdar olabilirsiniz.

Multinet iPhone 11 Çekilişi kapsamında diğer detaylar?
 • Kampanyaya katılım sağlayan kullanıcılar Multinet.com.tr/sayfalar/cekilis-sorgula adresinden kayıt olmalıdır. İlgili sayfa üzerinde kart numarasını girerek; çekiliş hakları da öğrenilebilir.
 • Ad, soyad bilgilerinin eksik ya da yanlış yazılması halinde çekiliş hakkı kazanılmaz. Kampanyaya katılım esnasında belirttiğiniz bilgilerin doğruluğu ve ispatı siz kullanıcıların sorumluluğunda olmaktadır.
 • Asil talihlilerin 12 Şubat 2020 tarihine kadar, yedek talihlilerin ise 27 Şubat 2020 tarihine kadar kimlik fotokopisi, iletişim bilgileri ile birlikte info@u2.com.tr adresine mail olarak ulaşmaları gereklidir. Bu tarihlere kadar başvuru yapmayan talihliler ödül kazanamaz.
 • 18 yaşından küçük kişiler ile Multinet Kurumsal Hizmetler, U2 Tanıtım çalışanları ve tüzel kişiler çekilişe katılamaz. Çekilişe katılıp, ödül kazansa bile ödül verilmez.
 • KDV ve ÖTV vergileri dışında bulunan diğer vergi ve yasal yükümlülükler talihliler tarafından karşılanır.
 • Çekiliş ile ilgili olarak diğer detaylı bilgilere; Multinet firmasının sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz. Var ise sorularınız için de firmanın müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek destek rica edebilirsiniz.

Sitemizde yer alan diğer çekiliş kampanyalarına https://www.ocekilis.com/guncel-cekilisler/ linki üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca katıldığınız bir çekilişin sonuçlarını öğrenmek için https://www.ocekilis.com/cekilis-sonucu linkini inceleyebilirsiniz. Ocekilis.com olarak; yasal izinleri alınan, kamuoyuna açıklanmış bilgileri yayınlıyoruz. Çekilişler ile ilgili herhangi bir ilgimiz bulunmamaktadır. 

Multinet iPhone 11 Çekilişi” için 2 yorum

 • Aralık 12, 2019 tarihinde, saat 9:00 pm
  Permalink

  Nişanlım multinet kullandığı için ona gönderdim, birde multinetin çekilişinde şansımızı deneyelim.

  Yanıtla
  • Aralık 14, 2019 tarihinde, saat 7:37 am
   Permalink

   Merhabalar,
   Umarız katıldığınız çekilişlerde ödüller kazanabilirsiniz. Bol şans dileriz.

   Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir