Multinet iPhone 11 Çekiliş Sonuçları

Multinet iPhone 11 Çekiliş Sonuçları halka açık, noter huzurunda yapılmış olan çekiliş ile 23 Ocak’ta belli oldu! Çekilişin resmi sonucu ise 28 Ocak 2020 tarihinde Takvim Gazetesinde ve sitemizde (ocekilis.com) yayınlanacaktır. Bu tarihte sitemize giriş yaparak; çekiliş sonucundan haberdar olabilirsiniz. İşte çekiliş sonucu ve diğer detaylar…

iPhone 11 Pro 64GB Kazanan Asil Talihli

Hülya Koç / Ankara

iPhone 11 Pro 64GB Kazanan Yedek Talihli

Cenk Ilgaz / Antalya

Multinet iPhone 11 Çekiliş Sonuçları için detaylar nelerdir?

Kampanyaya katılım sağlayan kullanıcılar Multinet.com.tr/sayfalar/cekilis-sorgula adresinden kayıt olmalıdır. İlgili sayfa üzerinde kart numarasını girerek; çekiliş hakları da öğrenilebilir.

Ad, soyad bilgilerinin eksik ya da yanlış yazılması halinde çekiliş hakkı kazanılmaz. Kampanyaya katılım esnasında belirttiğiniz bilgilerin doğruluğu ve ispatı siz kullanıcıların sorumluluğunda olmaktadır.

Asil talihlilerin 12 Şubat 2020 tarihine kadar, yedek talihlilerin ise 27 Şubat 2020 tarihine kadar kimlik fotokopisi, iletişim bilgileri ile birlikte info@u2.com.tr adresine mail olarak ulaşmaları gereklidir. Bu tarihlere kadar başvuru yapmayan talihliler ödül kazanamaz.

18 yaşından küçük kişiler ile Multinet Kurumsal Hizmetler, U2 Tanıtım çalışanları ve tüzel kişiler çekilişe katılamaz. Çekilişe katılıp, ödül kazansa bile ödül verilmez.

KDV ve ÖTV vergileri dışında bulunan diğer vergi ve yasal yükümlülükler talihliler tarafından karşılanır.

Çekiliş ile ilgili olarak diğer detaylı bilgilere; Multinet firmasının sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz. Var ise sorularınız için de firmanın müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek destek rica edebilirsiniz.

Sitemizde yer alan diğer çekiliş kampanyalarına https://www.ocekilis.com/guncel-cekilisler/ linki üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca katıldığınız bir çekilişin sonuçlarını öğrenmek için https://www.ocekilis.com/cekilis-sonucu linkini inceleyebilirsiniz. Ocekilis.com olarak; yasal izinleri alınan, kamuoyuna açıklanmış bilgileri yayınlıyoruz. Çekilişler ile ilgili herhangi bir ilgimiz bulunmamaktadır. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir