Milangaz iPhone X Çekilişi

Milangaz iPhone X Çekilişi kapsamında iPhone X akıllı telefon ya da diğer ödüllerden birini kazanabilirsiniz. Ödüller neler mi? Nasıl mı? Çekilişe dair detaylar yazımızda yer almaktadır. İşte o detaylar…

Çekilişe nasıl katılabilirim?

29 Şubat 2020 tarihine kadar yurt sınırları içerisinde; milangaz.com.tr üzerinden ya da 444 0 120 numaralı sipariş hattı üzerinden; isim, soy isim, telefon ve adres bilgileri ile kayıt olup; akabinde 1 adet Milangaz 12 kilogram ev tüpü sipariş veren kişiler, sipariş sırasında kurye tarafından teslim bilgisi sisteme düşmesinin ardından, satın alınan her Milangaz 1 adet 12 kilogram ev tüpü ürünü için 1 adet çekiliş hakkı verilecektir.

Çekiliş sonucunda ne hediye kazanabilirim? 

3 talihli iPhone X 64 GB Akıllı Cep Telefonu,

3 kişi Karaca Maestro Chef Mikser Mutfak Şefi,

2 kişi Karaca Toz Torbalı Süpürge,

50 talihli ise Milangaz logosu bulunan 5000 mAh Powerbank ödülü kazanacaktır.

Toplamda 58 kişi ödül kazanacaktır. 

Çekiliş ne zaman yapılacak?

17 Mart 2020 tarihinde noter huzurunda çekiliş gerçekleştirilecektir. Çekilişin sonucu ise 23 Mart 2020 tarihinde Hürriyet Gazetesinde ve sitemizde (ocekilis.com) yayınlanacaktır. Bu tarihte sitemize giriş yaparak; çekiliş sonucundan haberdar olabilirsiniz.

Milangaz iPhone X Çekilişi kapsamında diğer detaylar?
  • İkramiye teslimi sırasında fiş aslının ibrazı zorunlu olmaktadır. O nedenle alınan her fişin okunabilir şekilde saklanması gerekli olmaktadır.
  • İptal edilen siparişler için çekiliş hakkı verilmeyecektir.
  • Asil talihliler 7 Nisan 2020 tarihine kadar, yedek talihliler ise 22 Nisan 2020 tarihinde kadar kimlik fotokopisi, iletişim bilgileri ile birlikte info@u2.com.tr mail adresine belgeleri göndermeleri gerekmektedir. Ayrıca talihliler şahsen başvuru yaparak ya da fax yolu ile belgelerin teslimini gerçekleştirebilir. İlgili tarihlere kadar başvuru yapmayan, belgeleri göndermeyen kişiler ödül alamaz.
  • Milangaz LPG Dağıtım Tic, U2 Tanıtım Promosyon Hizmetleri çalışanları ve 18 yaşından küçük kişiler çekilişe katılım sağlayamaz. Çekilişe katılıp, ödül kazansa bile ikramiye verilmez.
  • KDV ve ÖTV vergileri dışında bulunan diğer vergi ve yasal yükümlülükler talihliler tarafından karşılanır.
  • Çekiliş ile ilgili diğer detaylar için Milangaz’ın sitesini ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca sorularınız için ise; firmanın müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek destek talebinde bulunabilirsiniz.

Sitemizde yer alan diğer çekiliş kampanyalarına https://www.ocekilis.com/guncel-cekilisler/ linki üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca katıldığınız bir çekilişin sonuçlarını öğrenmek için https://www.ocekilis.com/cekilis-sonucu linkini inceleyebilirsiniz. Ocekilis.com olarak; yasal izinleri alınan, kamuoyuna açıklanmış bilgileri yayınlıyoruz. Çekilişler ile ilgili herhangi bir ilgimiz bulunmamaktadır. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir