Migros Tchibo iPhone XR Çekilişi

Migros Tchibo iPhone XR Çekilişi kapsamında dağıtılacak olan 5 iPhone XR ödülünden ya da diğer ödüllerden birine sahip olabilirsiniz. Nasıl mı? Çekilişe dair detaylar sitemizde yer almaktadır. Çekiliş sonucu https://www.ocekilis.com/migros-tchibo-iphone-xr-cekilis-sonucu/ linkinde yer almaktadır.

Çekilişe nasıl katılabilirim?

31 Ocak 2020 tarihine kadar Migros, 5M Migros, Migros Jet ve Sanal Market üzerinden Doğuş Çay, Doğuş Şeker, Cipso, Patos, Chips Master, Çerezos markalı ürünlerden ayrı ayrı ya da birlikte tek seferde 35 TL tutarında alışveriş yapan Money Kart, Money Bonus ya da Money Kart özellikli kart sahipleri çekilişe katılabilecektir.

Çekiliş sonucunda ne hediye kazanabilirim? 

5 kişi iPhone XR 64 GB Akıllı Telefon,

25 kişi Cafissimo Latte Kapsülle Kahve Makinesi,

50 kişi 250 TL Tutarında Tchibo Hediye Çeki ödülü kazanacaktır.

Çekiliş ne zaman yapılacak?

18 Şubat 2020 tarihinde çekiliş noter huzurunda gerçekleştirilecektir. Çekilişin resmi sonucu 24 Şubat 2020 tarihinde Takvim Gazetesinde ve sitemizde (ocekilis.com) yayınlanacaktır. Bu tarihte sitemize giriş yaparak; çekiliş sonucundan haberdar olabilirsiniz.

Migros Tchibo iPhone XR Çekilişi kapsamında diğer detaylar?

Kampanya tarihleri arasında çekilişe katıldıktan sonra; siparişini iptal eden kişilerin çekiliş hakkı da iptal olur. Asil ve yedek talihliler için taahhütlü posta yolu ile tebligat yapılacaktır.

10 Mart 2020 tarihine kadar asil talihliler, 25 Mart 2020 tarihine kadar ise yedek talihliler kimlik fotokopileri, iletişim bilgileri ile birlikte info@u2.com.tr adresine mail göndermeleri ya da U2 Tanıtım adresine şahsen belgeler ile başvuruda bulunması gerekir. İlgili tarihlere kadar başvuru yapmayan talihliler ödül alamaz.

18 yaşından küçük kişiler ile Migros Ticaret, Tchibo Kahve, U2 Tanıtım çalışanları çalışanları çekilişe katılım sağlayamaz. Çekilişe katılıp ödül kazansa bile ödül verilmez.

KDV ve ÖTV vergileri dışında bulunan diğer vergi ve yasal yükümlülükler talihliler tarafından karşılanır.

Çekilişe dair diğer detaylara Money.com.tr sitesinden ulaşabilirsiniz. Sorularınız için ise firmaların müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek destek rica edebilirsiniz.

Sitemizde yer alan diğer çekiliş kampanyalarına https://www.ocekilis.com/guncel-cekilisler/ linki üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca katıldığınız bir çekilişin sonuçlarını öğrenmek için https://www.ocekilis.com/cekilis-sonucu linkini inceleyebilirsiniz. Ocekilis.com olarak; yasal izinleri alınan, kamuoyuna açıklanmış bilgileri yayınlıyoruz. Çekilişler ile ilgili herhangi bir ilgimiz bulunmamaktadır. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir