Migros Sanal Market iPhone Çekilişi

Migros Sanal Market iPhone Çekilişi kapsamında iPhone 11 ödülü kazanacak kişilerden birisi de siz olabilirsiniz. Peki nasıl mı olacak? Çekilişe dair detaylar yazımız içerisinde yer almaktadır. İşte o detaylar…

Çekilişe nasıl katılabilirim?

Sanal Market üzerinden 11 Mart 2020’ye kadar tek seferde 200 TL ve katları tutarında alışveriş yapan Money Kart, Money Bonus veya Money Kart özellikli kart sahipleri çekilişe katılım sağlayabilecektir. 200 TL’lik her alışveriş 1 adet çekiliş hakkı kazandırır. Bu arada tütün ve tütün mamulleri, alkollü içecekler, Milka markalı çikolata ve bisküviler, Uludağ 250 ML Frutti Extra ürünleri kampanya dahilinde değildir. Bu bilgiyi göz önünde bulundurarak sipariş vermenizi öneririz.

Çekiliş sonucunda ne hediye kazanabilirim? 

5 kişi 7299 TL değerinde iPhone 11 64 GB telefon ödülü kazanacaktır.

Çekiliş ne zaman yapılacak?

26 Mart 2020 tarihinde noter huzurunda çekiliş yapılacaktır. Çekilişin resmi sonuçları da 31 Mart 2020 tarihli Takvim Gazetesi ve sitemizde (ocekilis.com) yayınlanacaktır. İlgili tarihte sitemizi ziyaret ederek çekiliş sonucundan haberdar olabilirsiniz.

Migros Sanal Market iPhone Çekilişi kapsamında diğer detaylar nelerdir?

Kampanya tarihleri kapsamında çekiliş hakkı kazanıp, alışveriş iptali yapan müşterilerin çekiliş hakkı da iptal olacaktır.

İsim, soy isim bilgilerinin eksik veya kayıtlı olmadığı Money Kart sahipleri de kampanya kapsamında çekiliş hakkı kazanamayacaktır.

15 Nisan 2020 tarihine kadar asil talihliler, 30 Nisan 2020 tarihine kadar ise yedek talihliler kimlik ve iletişim bilgileri ile birlikte info@u2.com.tr adresine mail göndermeleri gerekmektedir. Diğer seçenekler ise U2 Tanıtım firmasının fax numarasına gönderebilir ya da şahsen başvuruda bulunabilirsiniz.

KDV ve ÖTV vergileri dışında bulunan diğer vergi ve yasal yükümlülükler talihliler tarafından karşılanır.

Çekilişe dair diğer detaylı bilgilere Migros Sanal Market sitesinden ulaşabilirsiniz. Eğer aklınıza takılan bir soru olursa da yorum bölümünde bize iletebilirsiniz. Dilerseniz de firmanın müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek destek alabilirsiniz.

Sitemizde yer alan diğer çekiliş kampanyalarına https://www.ocekilis.com/guncel-cekilisler/ linki üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca katıldığınız bir çekilişin sonuçlarını öğrenmek için https://www.ocekilis.com/cekilis-sonucu linkini inceleyebilirsiniz. Ocekilis.com olarak; yasal izinleri alınan, kamuoyuna açıklanmış bilgileri yayınlıyoruz. Çekilişler ile ilgili herhangi bir ilgimiz bulunmamaktadır. 

Migros Sanal Market iPhone Çekilişi” için bir yorum

  • Mart 2, 2020 tarihinde, saat 10:08 am
    Permalink

    Sanal Market çok başarılı. Kampanyasının da etkili olacağına eminim.

    Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir