Metropol İstanbul Jaguar Çekiliş Sonucu

Metropol İstanbul Jaguar Çekiliş Sonucu 7 Ocak 2020 tarihinde yapılan noter huzurunda çekiliş ile belirlendi. Çekiliş sonuçları da 9 Ocak 2020 tarihinde Star Gazetesi ve sitemizde (ocekilis.com) yayınlanacaktır. Bu tarihte sitemize giriş yaparak; çekiliş sonucundan haberdar olabilirsiniz. İşte çekiliş sonuçları ve diğer detayları.

Jaguar i-Pace Kazanan Asil Talihli

Hacı Geçgel / Kupon Numarası: 114016

Jaguar i-Pace Kazanan Yedek Talihli

Esin Mutaş – Kupon Numarası: 080794

Peki, Metropol İstanbul Jaguar Çekiliş Sonucu için detaylar?

İkramiye tesliminde fiş / fatura / e-fatura ve bilgisayar çıktısı zorunludur.

Kampanya tarihleri içerisinde; çekilişe katılım sağladıktan sonra yaptığınız alışverişin iptal ya da iadesi gibi durumlarda çekiliş hakkınız iptal edilir.

18 yaşından küçükler, AVM içindeki çalışanlar, AVM içindeki mağaza sahipleri ve mağaza çalışanları çekilişe katılamaz. Çekilişe katılıp ikramiye kazansa bile ödül teslim edilmez.

KDV ve ÖTV vergileri dışında bulunan diğer vergi ve yasal yükümlülükler talihliler tarafından karşılanır.

Çekiliş ile ilgili olarak diğer detaylı bilgilere Metropol İstanbul AVM’nin sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz. Sorularınız için ise de; AVM içindeki kampanya danışma noktaları üzerinden destek alabilirsiniz.

Sitemizde yer alan diğer çekiliş kampanyalarına https://www.ocekilis.com/guncel-cekilisler/ linki üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca katıldığınız bir çekilişin sonuçlarını öğrenmek için https://www.ocekilis.com/cekilis-sonucu linkini inceleyebilirsiniz. Ocekilis.com olarak; yasal izinleri alınan, kamuoyuna açıklanmış bilgileri yayınlıyoruz. Çekilişler ile ilgili herhangi bir ilgimiz bulunmamaktadır. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir