Metromall AVM iPhone 11 Çekilişi

Metromall AVM iPhone 11 Çekilişi dahilinde dağıtılacak olan 50 iPhone 11 64 GB ödülünden birisi sizin olabilir. Evet, yanlış duymadınız. Tam 50 adet dağıtılacaktır. Çekiliş sonucu https://www.ocekilis.com/metromall-avm-iphone-11-cekilis-sonuclari/ linkinde yer almaktadır.

Çekilişe nasıl katılabilirim?

15 Mart 2020 tarihinde Ankara ilinde bulunan Metromall AVM içindeki yer alan mağazalardan aynı gün içinde 150 TL ve katları tutarında (Her 150 TL için 1 adet çekiliş hakkı.) alışveriş yaparak; fiş / fatura / e-fatura belgeleri ile kampanya danışma noktasına giden ilgili belgeleri ibraz eden müşteriler çekilişe katılmaya hak kazanacaktır. Ardından üzerinde çekilişe katılım numarası, isim, soy isim, telefon, adres, doğum tarihi ve kampanya bilgilerinin yer aldığı bilgisayar çıktısı verilecektir.

Çekiliş sonucunda ne hediye kazanabilirim? 

50 kişi iPhone 11 64 GB akıllı telefon ödülü kazanacak. Hat ve kart ödüle dahil olmamaktadır.

Çekiliş ne zaman yapılacak?

19 Mart 2020 tarihinde noter huzurunda çekilişe gerçekleştirilecektir. Çekiliş ayrıca halka açık düzenlenmektedir. 21 Mart 2020 tarihinde ise büyük gün. Çekiliş sonucu 21 Mart 2020 tarihinde Star Gazetesinde ve de sitemizde (ocekilis.com) yayınlanacaktır. Bu tarihte sitemize giriş yaparak; çekiliş sonucundan haberdar olabilirsiniz.

Peki beyefendi, Metromall AVM iPhone 11 Çekilişi kapsamında diğer detaylar?

İkramiye tesliminde fiş / fatura / e-fatura ve bilgisayar çıktısı zorunludur. Bu arada kampanya tarihleri içerisinde; çekilişe katılım sağladıktan sonra yaptığınız alışverişin iptal ya da iadesi gibi durumlarda çekiliş hakkınız iptal edilir.

Talihliler ne kadar talihli olsa da birden fazla ödül kazanamaz.

18 yaşından küçük kişiler çekilişe katılamaz. Çekilişe katılarak; ödül kazansa dahi ödülü teslim edilmez.

KDV ve ÖTV vergileri dışında bulunan diğer vergi ve yasal yükümlülükler talihliler tarafından karşılanır.

Çekiliş ile ilgili olarak diğer detaylı bilgilere Metromall AVM sitesinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca sorularınız için ise AVM içinde yer alan kampanya danışma noktalarından destek alabilirsiniz.

Sitemizde yer alan diğer çekiliş kampanyalarına https://www.ocekilis.com/guncel-cekilisler/ linki üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca katıldığınız bir çekilişin sonuçlarını öğrenmek için https://www.ocekilis.com/cekilis-sonucu linkini inceleyebilirsiniz. Ocekilis.com olarak; yasal izinleri alınan, kamuoyuna açıklanmış bilgileri yayınlıyoruz. Çekilişler ile ilgili herhangi bir ilgimiz bulunmamaktadır. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir