MetLife iPhone 11 Çekilişi

MetLife iPhone 11 Çekilişi dahilinde iPhone 11 ödülü kazanacak 10 kişiden birisi siz olabilirsiniz. Nasıl mı? Çekilişe dair detaylar yazımızda yer almaktadır. İşte çekiliş detayları…

Çekilişe nasıl katılabilirim?

30 Ocak 2020 tarihine kadar Türkiye genelinde MetLife Emeklilik ve Hayat A.Ş satışı gerçekleştiren Denizbank ve Odeabank şubeleri ve MetLife acenteleri üzerinden, Denizbank Açık Deniz üzerinden online olarak bireysel emeklilik teklif sözleşmesini satın alan ve sözleşmesi yürürlüğe giren yeni katılımcılar için her 200 TL ve katları tutarları için 1 adet çekiliş hakkı verilmektedir.

Çekiliş sonucunda ne hediye kazanabilirim? 

10 kişi 7299 TL değerinde iPhone 11 64 GB akıllı telefon ödülü kazanacaktır.

Çekiliş ne zaman yapılacak?

8 Nisan 2020 tarihinde noter huzurunda, halka açık çekiliş gerçekleştirilecektir. Çekilişin sonucu ise 13 Nisan 2020 tarihinde Posta Gazetesinde ve sitemizde (ocekilis.com) yayınlanacaktır. Bu tarihte sitemize giriş yaparak; çekiliş sonucundan haberdar olabilirsiniz.

MetLife iPhone 11 Çekilişi kapsamında diğer detaylar?

Denizbank ve Odeabank internet şubeleri üzerinde kampanyaya katılım ücretsizdir.

Kampanya bireysel kullanıcılara yöneliktir. Kampanyaya katılım kapsamında; ad, soyad bilgilerinin olmadığı katılımlarda çekiliş hakkı verilmeyecektir.

Metlife Emeklilik, Hayat A.Ş, Odeabank ve Denizbank çalışanları, Metlife acente sahipleri ve çalışanları, Hedef Çekiliş Organizasyon çalışanları çekilişe katılım sağlayamaz. 18 yaşından küçükler de çekilişe katılamaz. Çekilişe katılıp ödül kazansalar bile ödül teslim edilmez.

KDV ve ÖTV vergileri dışında bulunan diğer vergi ve yasal yükümlülükler talihliler tarafından karşılanır.

Çekiliş ile ilgili olarak diğer detaylı bilgiler için Metlife firmasının sitesinden ulaşabilirsiniz.

Sitemizde yer alan diğer çekiliş kampanyalarına https://www.ocekilis.com/guncel-cekilisler/ linki üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca katıldığınız bir çekilişin sonuçlarını öğrenmek için https://www.ocekilis.com/cekilis-sonucu linkini inceleyebilirsiniz. Ocekilis.com olarak; yasal izinleri alınan, kamuoyuna açıklanmış bilgileri yayınlıyoruz. Çekilişler ile ilgili herhangi bir ilgimiz bulunmamaktadır. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir