MarkAntalya BMW X2 Çekilişi

MarkAntalya BMW X2 Çekilişi kapsamında 2019 model BMW otomobil sahibi olabilirsiniz. Nasıl mı? Çekilişe dair detaylar sitemizde yer almaktadır. İşte konu ile ilgili olarak detaylar…

Çekilişe nasıl katılabilirim?

15 Mart 2020 tarihine kadar MarkAntalya AVM içerisinde yer alan mağazalardan aynı gün içinde 250 TL ve katları tutarında (Her 250 TL için 1 adet çekiliş hakkı.) alışveriş yaparak; fiş / fatura / e-fatura belgeleri ile kampanya danışma noktasına giden ilgili belgeleri ibraz eden müşteriler çekilişe katılmaya hak kazanacaktır. Ardından üzerinde çekilişe katılım numarası, isim, soy isim, telefon, adres, doğum tarihi ve kampanya bilgilerinin yer aldığı bilgisayar çıktısı verilecektir.

Çekiliş sonucunda ne hediye kazanabilirim? 

1 talihli 2019 model BMW X2 Metalik Sarı model otomobil,

1 talihli 5000 TL yüklü Param Classic Kart,

5 talihli 2000 TL yüklü Param Classic Kart,

15 talihli 1000 TL yüklü Param Classic Kart kazanacaktır.

Toplam 22 talihli ödül kazanacaktır.

Çekiliş ne zaman yapılacak?

31 Mart 2020 tarihinde noter huzurunda çekiliş gerçekleştirilecektir. Çekilişin resmi sonucu ise 2 Nisan 2020 tarihinde Sabah Akdeniz Bölge Gazetesinde ve sitemizde (ocekilis.com) yayınlanacaktır. Bu tarihte sitemize giriş yaparak; çekiliş sonucundan haberdar olabilirsiniz.

MarkAntalya BMW X2 Çekilişi kapsamında diğer detaylar?
 • İkramiye tesliminde fiş / fatura / e-fatura ve bilgisayar çıktısı zorunludur.
 • Kampanya tarihleri içerisinde; çekilişe katılım sağladıktan sonra yaptığınız alışverişin iptal ya da iadesi gibi durumlarda çekiliş hakkınız iptal edilir.
 • 18 yaşından küçük kişiler çekilişe katılım sağlayamaz. Çekilişe katılıp, ödül kazansa bile ikramiye verilmez.
 • KDV ve ÖTV vergileri dışında bulunan diğer vergi ve yasal yükümlülükler talihliler tarafından karşılanır.
 • Çekiliş ile ilgili olarak diğer detaylı bilgilere MarkAntalya AVM’nin sitesinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca sorularınız için ise AVM içinde yer alan kampanya danışma noktalarından destek alabilirsiniz.

Sitemizde yer alan diğer çekiliş kampanyalarına https://www.ocekilis.com/guncel-cekilisler/ linki üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca katıldığınız bir çekilişin sonuçlarını öğrenmek için https://www.ocekilis.com/cekilis-sonucu linkini inceleyebilirsiniz. Ocekilis.com olarak; yasal izinleri alınan, kamuoyuna açıklanmış bilgileri yayınlıyoruz. Çekilişler ile ilgili herhangi bir ilgimiz bulunmamaktadır. 

MarkAntalya BMW X2 Çekilişi” için bir yorum

 • Mayıs 11, 2020 tarihinde, saat 11:13 pm
  Permalink

  Şehrimizdeki çekiliş fırsatlarından ancak bu siteyi keşfedince haberdar olduk. Araba çekilişleri favorim.

  Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir