Lila Kozmetik Mini Cooper Çekilişi

Lila Kozmetik Mini Cooper Çekilişi kapsamında 2019 model 5 kapılı Mini Cooper sahibi olabilirsiniz. Nasıl mı? Çekilişe dair detaylar yazımız içerisinde yer almaktadır. İşte çekiliş ile ilgili diğer detaylar…

Çekilişe nasıl katılabilirim?

6 Nisan 2020 tarihine kadar yurt içi satış noktalarından alınacak promosyonlu ürünlerin içerisinde bulunan şifreyi; isim, soy isim, adres bilgileri ile birlikte lilakozmetik.com sitesi içerisindeki ilgili alana giren kişiler çekiliş hakkı kazanabilecektir. Promosyonlu ürünler ve verdikleri çekiliş hakları aşağıda bulunan çekiliş ile ilgili olarak detaylar içerisinde bulunmaktadır.

Çekiliş sonucunda ne hediye kazanabilirim? 

13 Nisan 2020 tarihinde noter huzurunda çekiliş gerçekleştirilecektir. Çekilişin sonucu ise 16 Nisan 2020 tarihinde Takvim Gazetesinde ve sitemizde (ocekilis.com) yayınlanacaktır. Bu tarihte sitemize giriş yaparak; çekiliş sonucundan haberdar olabilirsiniz.

Çekiliş ne zaman yapılacak?

1 talihli Mini Cooper 5 kapı 2019 model otomobil kazanacaktır.

Lila Kozmetik Mini Cooper Çekilişi kapsamında diğer detaylar?
  • Lilafix Scalp Bleaching Powder 900ml ürünü 8 çekiliş hakkı, Maxx Deluxe Bleaching Powder 1000 ml ürünü 4 çekiliş hakkı, Maxx Deluxe krem boya 60 ml, Lilafix 60 ml saç boyası, Maxx Deluxe krem boya 100 ml ürünleri ise 1 adet çekiliş hakkı vermektedir.
  • İkramiye tesliminde okunabilir şifreli ürün kutusu ibrazı zorunlu olmaktadır.
  • 1 Mayıs 2020 tarihine kadar asil talihliler, 16 Mayıs 2020 tarihine kadar ise yedek talihliler kimlik fotokopisi, ikramiye kazanan okunabilir şifreli ürün kutusu ve iletişim bilgileri ile birlikte info@u2.com.tr adresine mail göndermeleri gereklidir. Bu tarihlere kadar başvuru yapmayan kişiler ödülü alamaz.
  • 18 yaşından küçük kişiler, Lila Kozmetik, Lilafix Kozmetik, Mobiltürk ve U2 Tanıtım Promosyon çalışanları çekilişe katılamaz. Çekilişe katılıp ikramiye kazansa bile ödül kazanamaz.
  • KDV ve ÖTV vergileri dışında bulunan diğer vergi ve yasal yükümlülükler talihliler tarafından karşılanır.
  • Çekilişe dair diğer detaylı bilgiler için Lila Kozmetik firmasının sitesini ziyaret edebilirsiniz. Sorularınız için ise firma ile iletişime geçebilirsiniz.

Sitemizde yer alan diğer çekiliş kampanyalarına https://www.ocekilis.com/guncel-cekilisler/ linki üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca katıldığınız bir çekilişin sonuçlarını öğrenmek için https://www.ocekilis.com/cekilis-sonucu linkini inceleyebilirsiniz. Ocekilis.com olarak; yasal izinleri alınan, kamuoyuna açıklanmış bilgileri yayınlıyoruz. Çekilişler ile ilgili herhangi bir ilgimiz bulunmamaktadır. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir