Konal Fiat Egea Çekilişi

Konal Fiat Egea Çekilişi kapsamında 2019 model Fiat Egea Easy otomobil ya da diğer 50 ödülden birini kazanabilirsiniz. Nasıl mı? Çekilişe dair detaylar sitemizde yer almaktadır. İşte konu ile ilgili olarak detaylar…

Çekilişe nasıl katılabilirim?

10 Ocak 2020 tarihine kadar; Aksaray ve Konya illerinde bulunan Konal İnşaat mağazasından 1000 TL ve katları tutarında (Her 1000 TL’lik alışveriş 1 adet çekiliş hakkı verir.) verilen siparişe istinaden; sipariş formu ile birlikte kasalardan verilecek üstü kapalı katılım kartının üstündeki şifreyi; isim, soy isim, telefon numarası, adres ve sizden istenilen diğer bilgiler ile birlikte konal.com.tr üzerindeki ilgili alanlara girerek kampanyaya katılabilirsiniz.

Çekiliş sonucunda ne hediye kazanabilirim? 

1 talihli 2019 model Fiat Egea Easy otomobil,

11 talihli Kütahya Porselen 84 Parça Aliza Bone Yemek Takımı,

9 talihli Kütahya Porselen 84 Parça Bone China Yemek Takımı,

10 talihli NG Afyon Güral Otelde konaklama (Çift Kişilik.),

20 talihli Samsung Galaxy J4 16 GB akıllı cep telefonu kazanacaktır.

Toplamda 51 talihli ödül kazanacaktır. 

Çekiliş ne zaman yapılacak?

30 Ocak 2020 tarihinde noter huzurunda çekiliş gerçekleştirilecektir. Çekilişin sonucu ise 6 Şubat 2020 tarihinde Takvim Gazetesinde ve sitemizde (ocekilis.com) yayınlanacaktır. Bu tarihte sitemize giriş yaparak; çekiliş sonucundan haberdar olabilirsiniz.

Konal Fiat Egea Çekilişi kapsamında diğer detaylar?
 • İkramiye tesliminde fiş/fatura ve şifreli kartın ibrazı zorunlu olmaktadır.
 • 21 Şubat 2020 tarihine kadar asil talihliler, 7 Mart 2020 tarihine kadar ise yedek talihliler kimlik fotokopisi, iletişim bilgileri, ikramiye kazanan şifreli kart ve fiş / fatura ile birlikte info@u2.com.tr adresine mail göndermeleri gereklidir. Eğer mail göndermek istemiyorsanız; ilgili belgeleri fax yolu ile ya da şahsen başvuru yaparak da belgeleri teslim edebilirsiniz. İlgili tarihlere kadar belgelerini göndermeyen talihliler ödül kazanamaz.
 • Konal İnşaat, U2 Tanıtım Promosyon çalışanları ile 18 yaşından küçük kişiler çekilişe katılamaz. Çekilişe katılıp ikramiye  kazansalar bile ödülü teslim edilmez.
 • KDV ve ÖTV vergileri dışında bulunan diğer vergi ve yasal yükümlülükler talihliler tarafından karşılanır.
 • Çekiliş ile ilgili olarak diğer detaylı bilgiler için Konal.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz. Sorularınız için ise; Konal firması ile iletişime geçerek destek alabilirsiniz.

Sitemizde yer alan diğer çekiliş kampanyalarına https://www.ocekilis.com/guncel-cekilisler/ linki üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca katıldığınız bir çekilişin sonuçlarını öğrenmek için https://www.ocekilis.com/cekilis-sonucu linkini inceleyebilirsiniz. Ocekilis.com olarak; yasal izinleri alınan, kamuoyuna açıklanmış bilgileri yayınlıyoruz. Çekilişler ile ilgili herhangi bir ilgimiz bulunmamaktadır. 

Konal Fiat Egea Çekilişi” için 3 yorum

 • Kasım 20, 2019 tarihinde, saat 8:14 am
  Permalink

  faizsiz taksit seçenekleri uygulasalar milyon araç satabilirler aslında

  Yanıtla
  • Kasım 20, 2019 tarihinde, saat 2:18 pm
   Permalink

   Merhaba,
   “Çekilişe nasıl katılabilirim?” başlığı altından çekilişe katılabilmek için detaylara ulaşabilirsiniz.
   Çekilişte sizlere bol şanslar.

   Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir