Kinder Mini Buzdolabı Çekilişi

Kinder Mini Buzdolabı Çekilişi kapsamında 100 mini buzdolabı kazanacak şanslı talihliden birisi siz olabilirsiniz. Nasıl mı? Çekilişe dair detaylar sitemizde yer almaktadır. İşte konu ile ilgili olarak detaylar… (Çekiliş sonucu belirlendi, https://www.ocekilis.com/kinder-mini-buzdolabi-cekilis-sonucu/ linkinden kontrol edebilirsiniz.)

Çekilişe nasıl katılabilirim?

12 Aralık 2019 tarihine kadar tüm Migros, 5M Migros, Migros Jet ve Sanal Market üzerinden Ferrero Türkiye Çikolata markasına ait olan promosyonlu Kinder Pingui Tekli Paket ve Dörtlü Paket, Kinder Süt Dilimi Tekli ve Dörtlü Paket ürünlerinden satın alıp; kinderkumbaram.com/cekilis adresine ad, soyad, telefon ve adres bilgileriniz ile kayıt yaptıktan sonra yaptığınız alışverişinizin fotoğrafını çekip sisteme yüklemeniz halinde; fişte bulunan her Kinder Pingui Tekli Paket ve Kinder Süt Dilimi Tekli Paket ürünleri için 1 adet çekiliş hakkı, Kinder Pingui Dörtlü Paket ve Kinder Süt Dilimi Dörtlü Paket için ise 4 adet çekiliş hakkı kazanılabilir. Göndereceğiniz fiş fotoğraflarının net ve okunabilir olması gereklidir.

Çekiliş sonucunda ne hediye kazanabilirim? 

100 talihli Kinder Mini Buzdolabı kazanacaktır.

Çekiliş ne zaman yapılacak?

23 Aralık 2019 tarihinde noter huzurunda çekiliş gerçekleştirilecektir. Çekilişin resmi sonuçları 27 Aralık 2019 tarihinde Takvim Gazetesinde ve sitemizde (ocekilis.com) yayınlanacaktır. Bu tarihte sitemize giriş yaparak; çekiliş sonucundan haberdar olabilirsiniz.

Kinder Mini Buzdolabı Çekilişi kapsamında diğer detaylar nelerdir?
  • İkramiye tesliminde fotoğrafını sistemden gönderdiğiniz fiş / faturasının ibrazı zorunludur. Dolayısı ile her fotoğrafını gönderdiğiniz belgeleri saklamanızı öneririz. Eğer bu belgeleri ibraz edemezseniz; ödül hakkı kazanamazsınız.
  • 11 Şubat 2020 tarihine kadar asil talihliler, 26 Ocak 2020 tarihine kadar ise yedek talihliler kimlikleri, iletişim bilgileri ve ikramiye kazanan fiş ile birlikte info@u2.com.tr mail adresine başvuru yapmak durumundadır. İlgili tarihlere kadar başvuru yapmayan asil ve yedek talihliler ödül kazanamazlar.
  • Talihliler ne kadar talihli olsa da birden fazla ödül kazanamaz. 🙂
  • 18 yaşından küçük kişiler ile Ferrero Türkiye Çikolata, Migros Ticaret ve U2 Tanıtım Promosyon çalışanları, tüzel kişiler çekilişe katılım sağlayamaz. Çekilişe katılıp ödül kazansalar bile teslimi sağlanmaz.
  • KDV ve ÖTV vergileri dışında bulunan diğer vergi ve yasal yükümlülükler talihliler tarafından karşılanır.
  • Çekiliş ile ilgili olarak diğer detaylar için kinderkumbaram.com adresini ziyaret edebilirsiniz. Sorularınız için ise çekilişi düzenleyen firmaların müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek destek talebinizi iletebilirsiniz.

Sitemizde yer alan diğer çekiliş kampanyalarına https://www.ocekilis.com/guncel-cekilisler/ linki üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca katıldığınız bir çekilişin sonuçlarını öğrenmek için https://www.ocekilis.com/cekilis-sonucu linkini inceleyebilirsiniz. Ocekilis.com olarak; yasal izinleri alınan, kamuoyuna açıklanmış bilgileri yayınlıyoruz. Çekilişler ile ilgili herhangi bir ilgimiz bulunmamaktadır. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir