Kayseri Park BMW Çekilişi

Kayseri Park BMW Çekilişi kapsamında 2019 model BMW sahibi bu sefer siz olabilirsiniz. Nasıl mı? Çekilişe dair detaylar yazımız içerisinde yer almaktadır. İşte o detaylar…

Çekilişe nasıl katılabilirim?

13 Nisan 2020 tarihine kadar Kayseri Park AVM içinde yer alan mağazalardan aynı gün içinde 75 TL ve katları tutarında (Her 75 TL için 1 adet çekiliş hakkı.) alışveriş yaparak; fiş / fatura / e-fatura belgeleri ile kampanya danışma noktasına giden ilgili belgeleri ibraz eden müşteriler çekilişe katılmaya hak kazanacaktır. Ardından üzerinde çekilişe katılım numarası, isim, soy isim, telefon, adres, doğum tarihi ve kampanya bilgilerinin yer aldığı bilgisayar çıktısı verilecektir.

Çekiliş sonucunda ne hediye kazanabilirim? 

1 talihli 2019 model BMW X1 otomobil kazanacaktır.

Çekiliş ne zaman yapılacak?

18 Nisan 2020 tarihinde noter huzurunda çekiliş gerçekleştirilecektir. Çekilişin sonucu ise 21 Nisan 2020 tarihinde Hürriyet Gazetesinde ve sitemizde (ocekilis.com) yayınlanacaktır. Bu tarihte sitemize giriş yaparak; çekiliş sonucundan haberdar olabilirsiniz.

Kayseri Park BMW Çekilişi kapsamında diğer detaylar?
  • İkramiye tesliminde fiş / fatura / e-fatura ve bilgisayar çıktısı zorunludur.
  • Kampanya tarihleri içerisinde; çekilişe katılım sağladıktan sonra yaptığınız alışverişin iptal ya da iadesi gibi durumlarda çekiliş hakkınız iptal edilir.
  • 6 Mayıs 2020 tarihine kadar asil talihli, 21 Mayıs 2020 tarihine kadar ise yedek talihli başvuru yapmak zorundadır. Bu tarihlere kadar başvuru yapılmaz ise talihliler ödül kazanamaz.
  • Kayseri Park AVM çalışanları, Kayseri Park AVM içerisinde bulunan mağaza sahipleri ve mağaza çalışanları, Doruk Ticaret Yatırım çalışanları ve 18 yaşından küçük kişiler çekilişe katılamaz. Çekilişe katılıp ikramiye kazansalar bile ödülü teslim edilmez.
  • KDV ve ÖTV vergileri dışında bulunan diğer vergi ve yasal yükümlülükler talihliler tarafından karşılanır.
  • Çekiliş ile ilgili olarak diğer detaylı bilgilere AVM’nin sitesinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca sorularınız için ise AVM içinde yer alan kampanya danışma noktalarından destek alabilirsiniz.

Sitemizde yer alan diğer çekiliş kampanyalarına https://www.ocekilis.com/guncel-cekilisler/ linki üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca katıldığınız bir çekilişin sonuçlarını öğrenmek için https://www.ocekilis.com/cekilis-sonucu linkini inceleyebilirsiniz. Ocekilis.com olarak; yasal izinleri alınan, kamuoyuna açıklanmış bilgileri yayınlıyoruz. Çekilişler ile ilgili herhangi bir ilgimiz bulunmamaktadır. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir