İstmarina AVM Audi Çekilişi

İstmarina AVM Audi Çekilişi kapsamında 2019 model Audi marka otomobilin sahibi olabilirsiniz. Nasıl mı? Çekilişe dair detaylar sitemizde yer almaktadır. İşte konu ile ilgili olarak detaylar…

Çekilişe nasıl katılabilirim?

15 Mart 2020 tarihine kadar İstmarina AVM içerisinde yer alan mağazalardan aynı gün içinde 200 TL ve katları tutarında (Her 200 TL için 1 adet çekiliş hakkı.) alışveriş yaparak; fiş / fatura / e-fatura belgeleri ile kampanya danışma noktasına giden ilgili belgeleri ibraz eden müşteriler çekilişe katılmaya hak kazanacaktır. Ardından üzerinde çekilişe katılım numarası, isim, soy isim, telefon, adres, doğum tarihi ve kampanya bilgilerinin yer aldığı bilgisayar çıktısı verilecektir.

Çekiliş sonucunda ne hediye kazanabilirim? 

1 talihli Audi Q2 2019 model otomobil,

3 talihli iPhone XS 64GB Akıllı Cep Telefonu,

3 talihli Samsung 4K UHD TV 165 Ekran (65RU7400) kazanacaktır.

Toplam 7 talihli ödül kazanacaktır.

Çekiliş ne zaman yapılacak?

23 Mart 2020 tarihinde noter huzurunda çekiliş gerçekleştirilecektir. Çekilişin resmi sonucu ise 26 Mart 2020 tarihinde Hürriyet Gazetesinde ve sitemizde (ocekilis.com) yayınlanacaktır. Bu tarihte sitemize giriş yaparak; çekiliş sonucundan haberdar olabilirsiniz.

İstmarina AVM Audi Çekilişi kapsamında diğer detaylar?
 • kramiye tesliminde fiş / fatura / e-fatura ve bilgisayar çıktısı zorunludur.
 • Kampanya tarihleri içerisinde; çekilişe katılım sağladıktan sonra yaptığınız alışverişin iptal ya da iadesi gibi durumlarda çekiliş hakkınız iptal edilir.
 • 10 Nisan 2020 tarihine kadar başvuru yapmayan asil talihliler ile 25 Nisan 2020 tarihine kadar başvuru yapmayan yedek talihliler ödül kazanamaz.
 • 18 yaşından küçük kişiler ile Dap Yapı İnşaat, Eltes İnşaat, Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı, İstmarina AVM Ortaklığı, JLL Yönetim çalışanları, AVM içerisinde bulunan taşeron çalışanlar, AVM içerisinde bulunan tüm mağaza sahipleri ve mağaza çalışanları ve Mucize Tanıtım çalışanları çekilişe katılamaz. Çekilişe katılıp ikramiye kazansa bile ikramiye kazanamaz.
 • KDV ve ÖTV vergileri dışında bulunan diğer vergi ve yasal yükümlülükler talihliler tarafından karşılanır.
 • Çekiliş ile ilgili olarak diğer detaylı bilgilere İstmarina AVM’nin sitesinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca sorularınız için ise AVM içinde yer alan kampanya danışma noktalarından destek alabilirsiniz.

Sitemizde yer alan diğer çekiliş kampanyalarına https://www.ocekilis.com/guncel-cekilisler/ linki üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca katıldığınız bir çekilişin sonuçlarını öğrenmek için https://www.ocekilis.com/cekilis-sonucu linkini inceleyebilirsiniz. Ocekilis.com olarak; yasal izinleri alınan, kamuoyuna açıklanmış bilgileri yayınlıyoruz. Çekilişler ile ilgili herhangi bir ilgimiz bulunmamaktadır. 

İstmarina AVM Audi Çekilişi” için 2 yorum

 • Kasım 24, 2019 tarihinde, saat 5:51 am
  Permalink

  araba almak isteyipte maddi gücü elverişli olmayan kişiler için bu çekiliş harika bir fırsattır , ben denedim herkeze tavsiye ederim.

  Yanıtla
  • Kasım 24, 2019 tarihinde, saat 3:34 pm
   Permalink

   Evet, bu fikre ben de katılıyorum. Her çekiliş ayrı bir fırsattır.

   Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir