Homecity AVM Mini Cooper Çekilişi

Homecity AVM Mini Cooper Çekilişi kapsamında 2019 model Mini Cooper otomobiline sahip olabilirsiniz. Nasıl mı? Çekilişe dair detaylar yazımızda yer almaktadır. Çekiliş sonucu https://www.ocekilis.com/homecity-avm-mini-cooper-cekilis-sonucu/ linkinde yer almaktadır.

Çekilişe nasıl katılabilirim?

8 Mart 2020 tarihine kadar Forum Erzurum AVM içerisinde yer alan mağazalardan aynı gün içinde 1000 TL ve katları tutarında (Her 1000 TL için 1 adet çekiliş hakkı.) alışveriş yaparak; fiş / fatura / e-fatura belgeleri ile kampanya danışma noktasına giden ilgili belgeleri ibraz eden müşteriler çekilişe katılmaya hak kazanacaktır. Ardından üzerinde çekilişe katılım numarası, isim, soy isim, telefon, adres, doğum tarihi ve kampanya bilgilerinin yer aldığı bilgisayar çıktısı verilecektir.

Çekiliş sonucunda ne hediye kazanabilirim? 

1 talihli Mini Cooper 5 Kapı 2019 model otomobil ödülü kazanacaktır.

Çekiliş ne zaman yapılacak?

13 Mart 2020 tarihinde noter huzurunda çekiliş gerçekleştirilecektir. Çekilişin sonucu ise 18 Mart 2020 tarihinde Takvim Gazetesinde ve sitemizde (ocekilis.com) yayınlanacaktır. Bu tarihte sitemize giriş yaparak; çekiliş sonucundan haberdar olabilirsiniz.

Homecity AVM Mini Cooper Çekilişi kapsamında diğer detaylar?
  • İkramiye tesliminde fiş / fatura / e-fatura ve bilgisayar çıktısı zorunludur.
  • Kampanya tarihleri içerisinde; çekilişe katılım sağladıktan sonra yaptığınız alışverişin iptal ya da iadesi gibi durumlarda çekiliş hakkınız iptal edilir.
  • 2 Nisan 2020 tarihine kadar asil talihli, 17 Nisan 2020 tarihine kadar ise yedek talihli kimlik fotokopisi, ikramiye kazanılan bilgisayar çıktısı, fiş / fatura ve iletişim bilgileri ile info@u2.com.tr adresine mail göndermesi gerekmektedir. İlgili tarihlere kadar başvuru yapmayan talihliler ödül kazanamaz.
  • Homecity AVM içinde bulunan tüm mağaza sahipleri ve mağaza çalışanları, U2 Tanıtım Promosyon, Kervan Petrol, Has Kule Yapı Sanayi, Çevre İnşaat Temizlik çalışanları ile tüzel kişiler ve 18 yaşından küçük kişiler çekilişe katılamaz. Çekilişe katılıp ikramiye kazansalar bile ödülü teslim edilmez.
  • KDV ve ÖTV vergileri dışında bulunan diğer vergi ve yasal yükümlülükler talihliler tarafından karşılanır.
  • Çekiliş ile ilgili olarak diğer detaylı bilgilere AVM’nin sitesinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca sorularınız için ise AVM içinde yer alan kampanya danışma noktalarından destek alabilirsiniz.

Sitemizde yer alan diğer çekiliş kampanyalarına https://www.ocekilis.com/guncel-cekilisler/ linki üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca katıldığınız bir çekilişin sonuçlarını öğrenmek için https://www.ocekilis.com/cekilis-sonucu linkini inceleyebilirsiniz. Ocekilis.com olarak; yasal izinleri alınan, kamuoyuna açıklanmış bilgileri yayınlıyoruz. Çekilişler ile ilgili herhangi bir ilgimiz bulunmamaktadır. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir