Homecity AVM Mini Cooper Çekiliş Sonucu

Homecity AVM Mini Cooper Çekiliş Sonucu 13 Mart 2020 tarihinde yapılan çekiliş ile belirlendi. Çekilişe dair resmi sonuçlar ise 18 Mart 2020 tarihinde sitemizde (ocekilis.com) ve Takvim Gazetesinde yayınlanacaktır. İşte çekiliş sonucu ve diğer detaylar yazımızdadır.

Mini Cooper Kazanan Asil Talihli

İsmail Kartal / İstanbul

Mini Cooper Kazanan Yedek Talihli

Esin Nacak Turan / İstanbul

Homecity AVM Mini Cooper Çekiliş Sonucu kapsamında detayları iletebilir misiniz?
  • İkramiye tesliminde fiş / fatura / e-fatura ve bilgisayar çıktısı zorunludur.
  • Kampanya tarihleri içerisinde; çekilişe katılım sağladıktan sonra yaptığınız alışverişin iptal ya da iadesi gibi durumlarda çekiliş hakkınız iptal edilir.
  • 2 Nisan 2020 tarihine kadar asil talihli, 17 Nisan 2020 tarihine kadar ise yedek talihli kimlik fotokopisi, ikramiye kazanılan bilgisayar çıktısı, fiş / fatura ve iletişim bilgileri ile info@u2.com.tr adresine mail göndermesi gerekmektedir. İlgili tarihlere kadar başvuru yapmayan talihliler ödül kazanamaz.
  • Homecity AVM içinde bulunan tüm mağaza sahipleri ve mağaza çalışanları, U2 Tanıtım Promosyon, Kervan Petrol, Has Kule Yapı Sanayi, Çevre İnşaat Temizlik çalışanları ile tüzel kişiler ve 18 yaşından küçük kişiler çekilişe katılamaz. Çekilişe katılıp ikramiye kazansalar bile ödülü teslim edilmez.
  • KDV ve ÖTV vergileri dışında bulunan diğer vergi ve yasal yükümlülükler talihliler tarafından karşılanır.
  • Çekiliş ile ilgili olarak diğer detaylı bilgilere AVM’nin sitesinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca sorularınız için ise AVM içinde yer alan kampanya danışma noktalarından destek alabilirsiniz.

Sitemizde yer alan diğer çekiliş kampanyalarına https://www.ocekilis.com/guncel-cekilisler/ linki üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca katıldığınız bir çekilişin sonuçlarını öğrenmek için https://www.ocekilis.com/cekilis-sonucu linkini inceleyebilirsiniz. Ocekilis.com olarak; yasal izinleri alınan, kamuoyuna açıklanmış bilgileri yayınlıyoruz. Çekilişler ile ilgili herhangi bir ilgimiz bulunmamaktadır. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir