Hepsiburada Fairy iPhone 8 Çekilişi

Hepsiburada Fairy iPhone 8 Çekilişi kapsamında iPhone 8 64GB akıllı telefon, Bulaşık Makinesi ya da Powerbank kazanabilirsiniz. Peki, nasıl mı? İşte çekiliş ile ilgili olarak tüm detaylar yazımızda… (Çekiliş sonucu açıklandı, https://www.ocekilis.com/hepsiburada-fairy-iphone-8-cekilis-sonucu/ linkinden kontrol edebilirsiniz.)

Çekilişe nasıl katılabilirim?

7 Kasım 2019 tarihine kadar Hepsiburada WEB sitesine veya mobil uygulamasına ücretsiz olarak kullanıcı adı ve şifreniz ile giriş yaparak; “satıcısı” Hepsiburada olan Fairy Bulaşık Deterjanı, Fairy El Yıkama Sıvı ve Febreze ürünlerinden birlikte veya ayrı tek seferde 100 TL ve katları tutarında alışveriş yapan bireysel müşteriler fatura üzerinde yer alan her 100 TL’lik promosyonlu ürün için 1 adet çekiliş hakkı kazanacaktır.

Çekiliş sonucunda ne hediye kazanabilirim? 

3 talihli iPhone 8 64GB telefon,

30 talihli Samsung marka Bulaşık Makinesi,

300 talihli ise Duracell D1 Powerbank kazanacaktır.

Toplam 333 kişi ödül kazanacaktır. 

Çekiliş ne zaman yapılacak?

20 Kasım 2019 tarihinde noter huzurunda çekiliş gerçekleştirilecektir. Çekilişin sonucu 26 Kasım 2019 tarihinde Takvim Gazetesinde ve sitemizde (ocekilis.com) yayınlanacaktır. Bu tarihte sitemize giriş yaparak; çekiliş sonucundan haberdar olabilirsiniz.

Hepsiburada Fairy iPhone 8 Çekilişi kapsamında diğer detaylar?
  • 11 Aralık 2019 tarihine kadar asil talihliler, 26 Aralık 2019 tarihine kadar ise yedek talihliler kimlik fotokopileri ve iletişim bilgileriyle info@u2.com.tr adresine mail göndermeleri gerekmektedir. Ayrıca fax gönderimi ya da belgeler ile şahsen başvuru yapabilirsiniz.  İlgili tarihlere kadar başvuru yapmayan talihliler ödül kazanamaz.
  • KDV ve ÖTV vergileri dışında bulunan diğer vergi ve yasal yükümlülükler talihliler tarafından karşılanır.
  • D-Market Elektronik, Yöntem Kozmetik, Procter & Gamble Tüketim çalışanları ve 18 yaşından küçükler çekilişe katılamaz. Çekilişe katılıp ödül kazansa bile teslim edilmez.
  • Çekiliş ile ilgili diğer detaylara HEPSİBURADA sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz.

Sitemizde yer alan diğer çekiliş kampanyalarına https://www.ocekilis.com/guncel-cekilisler/ linki üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca katıldığınız bir çekilişin sonuçlarını öğrenmek için https://www.ocekilis.com/cekilis-sonucu linkini inceleyebilirsiniz. Ocekilis.com olarak; yasal izinleri alınan, kamuoyuna açıklanmış bilgileri yayınlıyoruz. Çekilişler ile ilgili herhangi bir ilgimiz bulunmamaktadır. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir